POMOCY ! komputer sam sie zawiesza ... przy graniu

Witam.Mam problem tego typu, że kiedy gram w gre (CS 1.5) to po jakimś czasie komputer mi się całkowicie zawiesza i muszę go zrestartować bo nic innego się nie da zrobić i wyskakuje mi taki komunikat : “Najprawdopodobniej przyczyną błędu jest błąd pliku nv4_disp.dll , trwa zrzucanie pamięci fizycznej”.Próbowałem już zainstalować nowe lepsze sterowniki do karty graficznej wszystko ładne śmiga a jak znowu chce zagrać w tą grę to pojawia się znów ten mankament.Proszę o pomoc

Podaj całą swoją konfiguracja; sprzęt…

Przeinstaluj sterowniki i Nvidi.

Dysk:sata 400GB

Karta graficzna: geforce 4 mx 440

płyta glowna:ASRock AM2NF3-VSTA AGP DualChannel

zasilacz:230V

Procesor:celeron 2.66GHZ

Pamiec ram:512MB ddr2

Przeinstalowalem stery i nic nie pomoglo.Sciagnolem sobie program Driver Cliner 3 i sporo zbednych smieci mi wyszyscil ale wyswietla plik “nv4_disp.dll” jako do usuniecia klikam usuwanie i jest on nieruszany. Najlepsze jest to ze nic sie nie dzialo a po 4 dniach od formata takie halo wystapilo :?

A jak instalujesz sterowniki, kreator instalacji nie pyta czy zastąpić plik nv4_disp.dll ? jeśli nie usuń ten plik jakimś programem od takiego czegoś był taki jeden chyba “KillerBox” napisz czy pomogło…

Jak moge usunac ci plik ktory jest systemowy ?? . Moze jest jakis inny sposob bo tak czytam po forach to duzo ludzi ma ten defekt tylko nikt go nie umie rozwiazac , :frowning:

Spróbuj przeinstalować grę lub zaktualizować do nowszej wersji.

Robilem tak i nic nie pomoglo moze jakeis inne propozycje??

KOlego zobacz oczyścić komputer z kurzu . Ja urzywałem odjurzacza i kompresora i po tym i po tym za działało . Możliwe , że nie masz dobrej wentylacji , nagrzewa sie procek i sie komputer zawiesza , tez tak miałem .