POMOCY! kto tylko zna sie na kompie niech przeczyta

Otóż miałem 2 konta na komputerze ponieważ to 1 zaczęło sie coś psuć i był na nim bałagan. używałem tego 2 konta i miałem tam folder ze zdjęciami a gdy je usuwałem zrobiłem wtope i przy zapytaniu czy usunąć wszystkie pliki z pulpitu konta dałem tak x( a teraz bardzo potrzebuje tych zdjęć, ktoś może pomóc??

Zmień temat na konkretny :stuck_out_tongue:

Uzyj programu PC File Recovery, Recuva. Instaluj te progsy na innej partycji niż ta ze skasowanymi plikami. W Recuva wejdź w ustawienia i ustaw Deep Scan

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN

Instaluj PC File Recovery na innym dysku , bo wiecej zdjec stracisz!!

Oolecam jak wyżej PC File Recovery i oczywiście instaluj na innej partycji i jeszcze jedna sugestia, JAK NAJMNIEJ ZAPISUJ danych na “C:” bo możesz nadpisać sektory, gdzie “są” zdjęcia i już ich nie odzyskasz. Ponadto z racji tego, że C jest partycją susyemową i zmiany na tej partycji są niemalże ciągle, szanse na odzyskanie wszystkich zdjęć są raczej nikłe i zmniejszają się z każym restartem komputera…

ja bym wymontowal dysk, podlaczyl do innego kompa(np. u kolegi, jak drugiego swoego nie masz), bo tak to zawiele zdjec nie odzyskasz. Kazde otworzenie stron w necie juz zmniejsza ilosc fotek do odzyskania :!: :!:

potrzebuje pomocy xD ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.