Pomocy lagi w ETS2

Witam, posiadam Euro Truck Simulator 2 od dłuższego czasu. Na początku był wszystko ok ale przyszedł czas na czyszczenie laptopa (zerowanie dysku itp.) Dostałem go z powrotem i postanowiłem pograć w ETS2. Zainstalowałem, uruchomiłem, konfiguracja przycisków wszystko fajnie. Biorę zlecenie, jadę tak z 50 metrów i nagle lagi. Wkurzyłem się i już nie grałem. Teraz mam ochotę sobie pograć no i co zrobić z tym problemem? Proszę o pomoc!

Wymagania gry:

Sterowniki do grafy zainstalowane? Wspomniałeś że wyczyściłeś laptopa (jak mniemam sformatowałeś go), zatem musiałeś na nowo zainstalować system operacyjny i zainstalować wszystkie sterowniki. To drugie niektórym jednak umyka :). Aby sprawdzić czy sterowniki do układu graficznego masz zainstalowane przejdź do menedżera urządzeń i zobacz pod jaką nazwą widoczny jest on widoczny :).

Zainstalowałem najnowszy to jest 359.00.

Sterowniki zainstalowane, grę uruchomiłem z game boostera 3 i w menadżerze zadań ustawiłem pryiorytet wysoki i nic dalej lagi ale trochę miejsze i na ustawieniach graficznych naj niższych.