Pomocy! Livebox i laptop

Witam :slight_smile:

Wczoraj zakupiłem laptopa (Toshiba Satellite). Posiadam w domu Livebox’a, bezpośrednio podłączonego do komputera stacjonarnego. Laptop posiada wbudowany wi-fi. Chcę odbierac Internet właśnie przez to wi-fi, bo po to tu jest :slight_smile: Po odpaleniu płyty z oprogramowaniem, na początku wszystko przebiega zgodnie z oczekiwaniami, ale kiedy program prosi mnie o podłączenie wi-fi, nie wiem co mam zrobic. Po prostu go nie wykrywa. Na obudowie od laptopa jest włącznik/wyłącznik wi-fi, ale mimo włączania- nic się nie dzieje (powinien uaktywnic się przycisk “NASTĘPNY”).

Pytanie: Jak zainstalowac Livebox’a na laptopie z wbudowanym wi-fi, chcąc odbierac sygnał właśnie przez nie?

(system operacyjny: Windows Vista Home Premium)

Błagam pomóżcie ![-o<

Nie instaluj nic z płyty dołączonej do liveboxa, te sterowniki są do dołączonego do zestawu adaptera wifi<>usb

zrób tak

1.wchodzisz w ustawienia liveboxa’a

2.Włączasz sieć bezprzewodową i ją konfigurujesz (ustawiasz szyfrowanie i takie tam)

3.jeżeli karta sieciowa w laptopie jest zainstalowana to powinna się pojawić ikona w tray’u, kliknij dwa razy

4.z listy sieci wybierz swoją, i teraz najważniejsze jak już podasz hasło na, i będzie się próbowało połączyć na liveboxie naciśnij przycisk REG

Dzięki wielkie xD Będę próbowac :slight_smile:

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Catronix , nie zapomnij wpisać adresu MAC w routerze.