POMOCY mam problem z biblioteką dll

zainstalowałem sobie vista inspirat…i teraz jak chce cos zainstalowac czy włączyć chocby kalkulator to pojawia sie coś takiego:

bibliotek systemowa DLL user32.dll została zrelokowana w pamięci. Aplikacja nie bedzie działac prawidłowo. Powodem relokacji było to , że bibliotek DLL C:\WINDOWS\system32\SHELL32.dll zajmowała zakres adresów zarezerwowany dla systemowej biblioteki DLL. należy się skontaktować z dostawcą w sprawie biblioteki DLL.

i co ja mam teraz zrobic?? da się to jakoś naprawić??

czy odinstalowanie vista inspirat cos da???

Nazwij temat konkretnie - inaczej zostanie usunięty. Polecam tez użycie wyszukiwarki. Niedawno podobny temat był poruszany.

Może podmień sam plik *dll. W necie znajdziesz stronę z wszystkimi plikami *dll.

myślę że da

ja myślę że odinstalowanie nic nie-bo te programy podmieniają niektóre pliki w rejestrze-trzeba je tylko raz zainstalować i nie ruszać bo tak po kilkukrotnym odinstalowaniu i ponownemu zainstalowaniu system sypie sie coraz bardziej-sam przerabiałem ten przypadek i skończyłem na tym że robiłem reinstalke-właśnie też mi m.in kalkulator nie działał-polecam bardziej zainstalowanie Visty Transformation 6.0 tylko w uproszczonej formie-bez sidebar,styler,itd,też kombinowałem z inspirat i bez wątpienia wybieram i polecam transformation pack,chociaż przypomina viste…

Odinstalowanie Vista Inspirant pomoże z pewnością. Sprawdzone wiele, wiele razy. Po odinstalowaniu należy jeszcze dla porządku zainstalować ponownie poprawki KB925902 i KB928843.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 98#1012098