POMOCY! Mam problem z pisaniem polskich znaków w XP

:frowning: Ludziska POMOCY Mam olbrzymi problem bo nie moge pisac polskimi znakami. Mam ustawiony jezyk polski programisty ale to nie dziala (nawet po wykasowaniu polski 214) :cry:

Naciśnij lewy alt+ lewy shift.

Przy okazji - rozwiązałeś mój problem:

Gdy wciskałem z pojawiało mi się y …

Forum to skarbnica wiedzy :smiley:

Raq pisze

No i musisz sobie doinstalowac co nie co :smiley: :smiley: :smiley:

Pozdro… !!

Niby co?? :?

:? Nie zadzialalo!!

post 2

Co mialbym sobie zainstalowac juz calkiem zglupialem. Wytlumaczcie bo czuje sie jak bez reki. We wszystkich programach to dziala np. Word i tym podobne a tu nic :oops:

Nic, kolega się pomylił :wink:

Wciśnij tak jak Damian kazał ale przytrzymaj dłużej przyciski.

Głupia porada ale u mnie zadziałało :idea:

Opcje regionalne i sprawdz ustawienia.

Opcje regionalne obie tabele Polski

Języki -szczegóły - Jezyk domyślny - Polski programisty

Zainstalowane usługi:

Angielski

klawiatura

  • stany Zjednoczone

Polski

Klawiatura

-Polski 214

-Polski programisty

Zaawansowane

Polski

Czytajcie posty :!: :smiley:

Trza dodać polską klawiatrę programisty )inaczej doinstalować

Czy to takie trudne że trzeba magisterium ukończyć…? aby to zrozumieć ??

Panel Sterowania\obcje regionalne i językowe\języki \szczególy[klikasz na dodaj i dodajesz!!

Pozdro

Skoro polskie znaki działają w jednym programie a innym nie to problem leży chyba gdzie indziej…

:? :? :? :?

napisano

Również :smiley:

Poczytaj posty a potem pisz o doinstalowaniu czegokolwiek. :stuck_out_tongue:

Jeśli jest dokładnie jak napisałem to musi działać.

A język Polski programisty występuje w dwóch miejscach niezależnie od siebie - więc czytam w miare dokładnie.

Jak masz tak jak napisałem to szkodniki lub z uruchom komenda chkdsk /f i sfc /scannow później sprawdz ustawienia i musi chodzić.

Lub są uszkodzone pliki i trzeba użyć opcji naprawy systemu najlepiej użyj do tego innej płyty CD z XP.

spotkałem się już z twoim problemem przy win 2000 podejrzewam że masz

to samo

system był postawiony na płycie ze zintegrowaną kartą graficzną i to jej ustawienia powodowały że w wordzie itp nie dało się pisać polskich znaków

musisz wejść w opcje ustawień karty graficznej i tam odznaczyć opcje dotyczące skrótów klawiaturowych powinno pomóc

Jak masz taki z tym problem to poprostu przeinstaluj XP i postawiaj wszystko dobrze przy ustawieniach regionalnych i zgłówy :smiley:

To nie jest miejsce na takie porady.