POMOCY!Monitor sie wyłacza a komp nadal chodzi

Mam problem gdyż kupiłem płytę główną MSI G41M-SP20 ,karte graficzną Palit Geforce gt 440 oraz procesor iNTEL CORE 2 DUO E8400 3.0GHZ.

Mój problem tkwi w tym ze gdy włącze gre np Nfs shift pare minut pogram i robi sie czarny ekran z napisaem BRAK sygnału,mimo to komp nadal chodzi.

Zasilcz posiadam Colorsit EN60950 350W.Chciałbym dodac ze nawet nie musze wlączac gry on sam z siebie to zrobi.Z gory dzięki

Przełącz monitor na zintegrowaną kartę graficzną i sprawdź co to da. Dobrze byłoby przed tym wymontować tę kartę graficzną GeForce PCI.

Wydaje mi się że to wina zasilacza.

Wymień go na jakiegoś chifteca/ocz z 400w+

Zasilacz jest z czarnej listy i na pewno nie daje rady z mocą dla karty,Colorszit ?,ciesz się,że ci sie komp nie spalił,a tylko się karta grafiki wyłącza,grafika+2 rdzeniowy procesor to widocznie dla niego za dużo,musisz zrobić tak jak radzi poprzednik

Dobra zgadza się, zasilacz do kitu, ale ta karta do gier się nie nadaje, prądu pobiera mało. Najpierw radziłbym sprawdzić temperatury, być może po prostu karta lub cały komp się przegrzewa.

Ale procek jest Core 2 Duo dwurdzeniowy Intela,Intele są wydajne,ale biorą więcej prądu,a te zasilacze są do najprostszych konfiguracji z jednordzeniowym procesorem,wystarczy coś więcej dołożyć i już jest problem,temperatury też sprawdż,ale zasilacz to bomba z opoznionym zapłonem

Johny racja, 350 wat złomu? może realnie oddaje z 280W. Linia 12 v bardzo słaba. Bałbym się na czymś takim w ogólę modernizację komputera robić. Zmieniłbym na jakiegoś OCZ/ Chifteca , fortona czy beuqieta 400-450 wat dla spokoju.

matuzon , proszę konkretnie zatytułować wątek używając przycisku edytuj. Zignorowanie prośby będzie skutkować usunięciem wątku z forum.

Podłączyłem monitor pod karte zintegrowaną. Zostawiłem go na 4 godziny przy włączone grze i nic sie niedziało. Wszystko był ok więc który z zasilaczy proponujecie :

ZASILACZ AEROCOOL VP-450 80+ OEM

ZASILACZ TACENS RADIX V - 450W - 80+ BRONZE

ZASILACZ CHIEFTEC GPA-450S8 (80+) 450W - BULK

Dodam ze gdy miałem podłączonego gt 440 nie pograłem nawet 2 godzin

Może być chieftec 450, będzie zapas.