Pomocy! Motorola szaleje-nie moge wejsc do centr.wiad. :(

Pomóżcie biednej, nieznającej sie (za bardzo) babeczce :wink:

Wczoraj burak (czyt. motorola e365) zaczęła mi szaleć… wyładowała mi się ostatnio i dość często wyjmowałam z niej kartę i przekładałam do innego telefonu… wczoraj wreszcie dotarłam do mojej ładowarki, włożyłam kartę sim, włączyłam buraka… i nie moge wejśc do centrum wiadomości (jak dopiero przyjdzie sms, moge go od razu spokojnie odczytać… jak nie zrobie tego od razu to nic nie mogę zrobić - ani go później zobaczyć, ani sama jakiegoś napisać)… tak samo z książką telefoniczną…

Ciągle mi się pokazuje “Spróbuj później” - tak czekałam od wczoraj do dzisiaj… i żadnych zmian :expressionless:

HELP HELP HEEEELP!! :cry:

podmień sim z innego telefonu i sprawdz jezeli bez zmian prawdopodobnie bedzie soft do wymiany

Hej Max :slight_smile:

Robiłam tak z simem mojej siostry - jest identycznie :frowning:

Też jesteś z Krakowa, więc możesz mi powiedzieć gdzie tam takie coś można zrobić? Możesz polecić jakiś serwis czy coś? :wink:

I wiesz może orientacyjnie ile to mogłoby kosztować?

Ogólnie dzięki za odpowiedź :slight_smile:

A jakby ktos jeszcze tu zajrzał i kiedyś miał identyczny problem, niech napisze jak się z tym uporał - prooooszę :wink:

z góry dzięki…

POZDRÓWY! :smiley:

jedyny serwis w Krakowie znajduje sie na ul. Kazimerza W. równoległa do Królewskiej wysiadasz przy dawnym Peweksie