Pomocy musze skopiować strone

Witam bardzo was prosze drodzy forumowicze o pomoc mianowicie musze skopiowac wlasna strone internetowa poniewaz facet ktora mi ja robił i powiesił ją na serwerze chyba gdzieś wyjechał poprostu zniknal on mial wszystkie loginy itp ja nie mialem do niej wlasciwie dostepu. teraz tak strone mi wylaczyli bo nie byla oplacana na Netart.pl. dzisiaj sie z nimi skontaktowalem i wlaczyli mi ja warunkowo do wtorku. jak sie okazuje to strona tez byla na niego czyli faceta ktory to wszystko robil i nie moge nawet zaplacic poniewaz zeby to zrobic musze miec jego login i kolo sie zamyka. poprostu kapa W zwiazku z tym mam pytanie czy da sie skopiować tą strone ze wszytskimi odnosnikami itd czyli wszystko co na niej czy w niej jest tak zebym mogl ja przenies juz na inny serwer na swoje nazwisko. adres moze byc inny nie ma problemu tylko nie chce stracic projektu. bardzo prosze o pomoc czy da sie to zrobic a jezeli tak to jak. help me… mam nadzieje ze ktos mnie zrozumial bo jestem w tym prawie laikiem

Dodane 02.09.2012 (N) 21:49

blagam o pomoc mam malo czasu

httrack spróbuj :wink:

Jeżeli to czysty HTML, CSS i JS, to nie ma problemu, są od tego programy (choćby WebRipper), ale kiedy coś jest generowane dynamicznie (np. przez PHP), to bez dostępu na serwer ■■■■ blada - przepada.

wiem tylko jedno ze pierwsza strona to html reszta flash. jak to sprawdzic wogole w czym jest zrobiona

Dodane 02.09.2012 (N) 23:16

juz wiem w czym jest zrobiona strona - FLASH/MySQL/PHP/JAVA. jezeli ktos wie jak taka stronę to bardzo prosze o pomoc

Skopiowanie tej strony bez dostępu do serwera jest niemożliwe.

napisałeś że Skopiowanie tej strony bez dostępu do serwera jest niemożliwe. Jesteście tego pewni nic sie nie da zrobić kapota??

Nie da się, no chyba że znajdziesz kogoś kto się włamie na stronę/serwer :stuck_out_tongue:

Niestety jeżeli strona korzysta z PHP, bazy danych MySQL to nie da się tego przenieś/zapisać bez dostępu do serwera.

Dodam tylko, że gdyby dawało się w prosty sposób kopiować to była by to katastrofa. Przestępcy internetowi kopiowali by wszystko łącznie z wszystkimi zawartymi tam danymi jak np. hasła do banków, ale by się obłowili. :slight_smile:

Przekonaj admina, że to twoja strona(jakiś dowód jej zakupu), jak widać są skłonni do współpracy, niech Ci wyśle stronę.