Pomocy narozrabiałam

Było tak, coś nieopacznie kliknęłam i zobaczyłam że włączył sie deinstalator C. Zanim zdążyłam to anulować trochę sie nawyprawiało. Zniknęła połowa ikonek z pulpitu, pomyślałam że przywrócę sytem ale tu niespodzianka,w akcesoriach w narzędziach systemowych pusto, w meni start we wszystkich programach tylko kilka wpisów.działają tylko te programy do których pozostały skróty na pulpicie. W mój komputer na dysku C tak jakby wszystko było. Czy można to jakoś naprawić? Bardzo prosze o pomoc. :frowning:

Mój system to WP Home.

Jaki deinstalator C, chyba programów,system działa .

Prosze napisać dokładnie.

Z uruchom komenda sfc /scannow sprawdzi pliki systemowe.

Zgoda, z tych nerwów nie wiem co plotę,system działa XP Home, co zrobić by przywrócić skróty na pulpit i czemu nie ma nic w narzędziach systemowych ( przywracanie systemu, defragmant dysku itd)

Wloz do napedu plytke instalacyjną windowsa. Od razu uzupełni.

:o :x

Post 1:

Po uruchomieniu tej komendy woła mi płytę z XP professinal

a mój sytem to home więc coś nie tak.

Post 2:

Wklładam płytę to chce mi tylko aktualizować system.


Używaj opcji Zmień.

Połączono

Asterisk

Marylko W twoim przypadku najszybciej będzie ja od nowa zainstalujesz system…

Przy okazji troche się dysk przewietrzy. !!

Pozdro!!

Czy w XP nie ma reinstalacji?

Zawsze Można !!

Tyle że nie zawsze ona tak wszytko przywraca… :smiley: :o

I trwa tyle co instalacja na nowo… !!

Pozdro… !!

Zgadzam się.Najgorszy ból po nowej instalacji to przywracanie wszystkich sterowników do drukarek,skanerów…itd.itp.To trwa czasami cały dzień! :shock:

Reinstalacja to całkiem inna sprawa! :stuck_out_tongue:

Ale jednak moze nam sie pochwalisz co to za “deinstalator” :shock: ??

Zainstaluj system od nowa ,ale joko opcję instalacji wybierz uaktualnienie.

Dzięki za zainteresowanie moim może niezbyt precyzyjnie wyłożonym problemem. Sama nie wiem co mi się przytrafiło. Jestem już po instalacji systemu od nowa. Stery tez w kompie goszczą tylko z z tym serwispakiem2 bedzie dłuzej to trwało. Skąd najlepiej i możliwie najszybciej go ściągnąc?

Pozdrawiam

Po co taki pośpiech z tym SP2.

http://www.microsoft.com/downloads/sear … laylang=pl

Najlepiej kup czasopismo z dodatkiem SP2.