Pomocy NIE DZIAŁAJA GŁOŚNIKI!

Mam podłaczone głośniki które są sprawne bo sprawdzałem u kolegi ale nic nie cłychać jak podłacze do kompa…są podłączane do płyty a nie do karty muzycznej POMOCY! !!

Zainstaluj jeszcze raz sterowniki

Hmmm tylko jedno drobne “ale” głośniki nie sa podpięte do płyty głównej tylko do karty muzycznej zintegrowanej z płytą główną.

Jeżeli nie jest to spowodowane wyciszeniem głośników w panelu regulacji głośności to powinna ci pomóc reinstalacja sterowników karty muzycznej (znajdziesz je na płytce CD dołączonej do płyty głównej). Jeżeli to nie pomoże to istnieje możliwość że karta jest uszkodzona i bedziesz zmuszony zakupic i zainstalować nową kartę muzyczną podłączaną do płyty głównej poprzez gniazdo PCI.

Może ci sie zwaliła zintegrowana karta dźwiekowa :-o

ale…z płyty jak ottwarzam przez media player to gra jak prze winap to nie i nie dział w gg dzięk co jest POMÓZCIE

Jeżeli lubisz winapa,to spróbuj może zainstalować inną wersję

Czegoś tu nie rozumiem… Opisz jeszcze raz dokładnie swój problem

Miałem ten sam problem(na Winampie najnowszym nic nie bylo slychac a na WMP gral) po reinstalce systemu i pomogło zaintalowanie sterów do plyty głównej. Sprawdz jaki masz typ plyty głównej i sciagnij do niego sterowniki.