Pomocy nsis error

NIE WIEM JUZ CO ZROBIC KAZDY PLIK INSTALACYJNY CZT TO GRA CZY PROGRAM ,JEZELI CHCE SIE GO INSTALOWAC Z DYSKU WYSKSKUJE TABELKA I PISZE NSIS ERROR(WZAłąCZNIKU OBRAZEK) CZYTAłEM INNE POSTY TEGO TYPU ALE KAZDY PISZE COS INNEGO PROGRAM JUZ NAWET INSTALUJE NA SWIEZUTKIEGO WINDOWSA ZARAZ PO FORMACIE I DALEJ TO ZAMO WIEC ANTYWIRUSY ZAPORY ODPADAJą ,CZY COS MOZE BYC USZKODZONE DYSK PAMIEC ZAZNACZAM ZE FILMY MP3 ZDJECIE PRZEGLąDAM I KOPIUJE BEZ PROBLEMU.

PS.CZEKAM NA FACHOWA ODPOWIEDZ

W dniu 08.07.2008 , o godzinie 7:04 został dopisany post przez R.O.B.I.

AHA NIE MOGE NIC ZAINSTALOWAC Z DYSKU ALE Z CD JUZ MOGE TAK SAMO NIE MOGE SCIąGNąC CZEGOS Z NETU I TEGO ZAINSTALOWAC WYGLADA ZE JAKBY NA DYSKU SIE COS ROBIłO PROBLEM ISTNIEJE 1DZIEN

Ściągnij http://www.microsoft.com/downloads/deta … laylang=en , to jest nowszy instalator windows, może ci pomoże. a poza tym google to nie czarna dziura

miałem juz go wczesniej zainstalowanego Windows Installer 3.1 Redistributable (v2) - Polski ale na wszelki wypadek jeszcze raz sciągnołem i znowu błąd POMOCY w gogle szukałem i niektórzy mieli podobny problem ze sciągniętymi plikami ale nie ze wszystkimi exe

Zanim jakiś post napiszesz to najpierw przeczytaj to

:expressionless: