Pomocy ! :P Mp3

Witajcie mam problem z mp3 tzn gdy sciogne jakos pisoenke z kazy np : Eminem - Git up gdy juz wlacze to pisoenke to pokazuje sie ze trwa ona 12 : 56 min ;d czy wiecej ^^ a jak juz walczam paly to nic nie rusza :confused: tzn sec leco do 12 : 56 ale nikt nic nie spiewa :smiley: i tak juz z8 pisenek sciognelem i rozne :confused: ktos pomoze ? ( bym dal screenschota ale nie umiem wklejac moze ktos mu powie jak wkelic tu screenschota ? :stuck_out_tongue: )

Możliwe, że masz “szajski” program i/lub nie dosysasz plików do końca …

To jest chyba nielegalne ???

Post 1:

hehe :smiley: KaZa to szajski program ? nie wiem ^^ :stuck_out_tongue: a muze odtwarzam winampem :d i probowalem tez innymi ;/ ( pisalo jak chciaelm odtworzyc przesz dvix ze potrezbuje mpeg5 co to ? :smiley: )

Post 2:

Nielegalne ? :smiley: 2.5 miljonof osob kozdysta z kazy is scioga nie wiadmo co i to jest nie legalne ? Moze zle zrozumialem pytanie :smiley:

Post 3:

Wczesniej zainstalowalem emule i jak scigonelem pare pisoenek to tez tak bylo ;/ ( moze ktos powie przy okazji jak sie wylaca firewall pod dwindows XP ? ) :stuck_out_tongue:


Używaj Opcji Zmień

Asterisk

Ja mówię że ściąganie mp3 jest nielegalne.

Poprostu organizacje typu RIAA by utrudnić nam - internautom pobieranie tych plików z sieci wpuszczają do niej tysiące takiego niedziałającego badziewia. Polecam ściąganie innym programem typu kazaa, np: programem Kazaa Resurection i zaktualizowanie baz programu BadIPUpdater (jest to dodatek do Kazy, który blokuje pobieranie tego badziewia i do pobierania dopuszcza tylko pliki z pewnych źródeł :smiley: )

Moja rada: Nie pobieraj pliki, które mają bardzo dużo źródeł. Widziałem plik muzyczny, który miał 753 ( !!

Wypróbuj również DC++ jest też bardzo pewny. Jeszcze nigdy nie trafiła mi się “wpadka”

P.S.

A tak nawiasem to też tak sądzę :wink:

Post nr 1:

:smiley: THX !!

  1. eminem to syf

zebys TY musial sie meczyc i szukac wersji normalnej - chociaz przez kaze jest to wrecz niemozliwe :evil:

DC++ :arrow:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=46&id=448

Z!ppy ściągnąłeś /aś zwykłe FAKE. :frowning:

Podobno do muzyki dobry jest WinMX.

Jak Ci Rafi mówi, że jest nielegalne - to jest! :evil:

I na tym Forum tego problemu nie próbuj rozwiązywać wraz z pretensjami, że ktoś Ci zwraca w tym temacie uwagę!

W zasadzie temat powinien być dawno zamknięty! :evil:

nie nabijaj postof

Wybacz, ale sam nabijasz posty! Jest to Twój kolejny topik, w którym piszesz pod rząd kilka postów w odstępie paru minut! Niezły widok! :shock: Z prawej strony postu - masz funkcję “zmień”.

Odsyłam do Regulaminu, zarówno w tej - jak i poprzedniej sprawie!

Żle zrozumiałeś - problemy z legalnością

to od dawna znana sprawa.

A Twoje argumenty są śmieszne.

Dokładnie

Pozamiatano