Pomocy ! Podczas aktualizacji telefon sie zepsół


(Madix071) #1

Podczas aktualizacji komputer się zresetował i telefon się zepsół. USB g onie wykrywa, ja jak sprobuje wlonczyc to przez chwile pojawia się czarny podświetlany ekran i się wylancza. Prosze pomóżcie za telefon dalem 600 zł. Mój telefon to Nokia E51. Całkowicie legalna. :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:


(Marekglapa) #2

Masz go na gwarancji? Może się uda naprawić telefon u producenta. Albo idź do jakiegoś komisu komórkowego i tam Ci go naprawią.


(Madix071) #3

Musze go sam naprawić z powodu osobistych


(towerone) #4

Sam go raczej nie ożywisz.


(olmeca) #5

Spróbuj hard-format:

* + zielona słuchawka + 3 i przycisk włączł/wyłącz telefon

Jaknic to nie da to niestety klania sie serwis i powinni podniesc system w telefonie koszt do ok. 50zl.


(sdar) #6

Madix071 , Na forum obowiązuje używanie polskiej pisowni.

Zastosuj się proszę do tej zasady i popraw błędy. W przeciwnym wypadku temat może zostać usunięty.


(Zbych ) #7

http://forum.pcformat.pl/thread-119335.html ,poczytaj może się udać a jeżeli się nie uda to tylko fachowcy z komisów koszt nie 50 zł a około 200zł a w serwisie noki około 350zł , 50 zł to koszt ale sposobem podanym przez mnie w linku , w serwisie noki nie bawią się sposobami "komisowymi: bo to bardzo długotwały proces od 2- nawet 5-6 godziń , w serwisie wymieniają płyte gł.


(Marcinb1992) #8

powinna pomóc sama aktualizacja Nokia Software Updater.


(Zbych ) #9

Telefon w agoni i ciekawe jakim sposobem NSU "zobaczy" tela skoro tel się nie załącza , nawet jak go Phoenix w trybie "martwym" po poewnym czasie nie wykryje to tylko serwis.


(Marcinb1992) #10

nsu widzi go tylko inaczej sie podłacza ko kompa np. sony ericssony z wciśniętym c w ten sposób telefon nie ma możliwości włączenia się i...