POMOCY problem po zainstalowaniu XP

Posiadam laptopa toshiba satellite A300-1ED o parametrach:

Wersja systemu operacyjnego Microsoft® Windows XP -32bity Service Pack 1

Wersja systemu BIOS 1.60

Procesor Intel® Pentium® Dual CPU T2390 @ 1.86GHz

Pamięć fizyczna 2048MB RAM

Pojemność dysku twardego 160 GB

Obraz ATI Mobility Radeon HD 3470 wersja

Nr producenta PSAG4E-03701RPL

A wiec tak problem zaczoł sie po zainstalowaniu Xp wczesniej byla Vista ale HMm no mi nie przypadła do gustu wiec postanowiłem przeinstalowac na Xp. Sterowniki prawie wszystkie mam ze strony producenta (Toshiba) ale w Menadżeze urządzeń nie wykrywa mi :

-Chicony USB 2.0 Camera

-Kontroler wideo (zgodny z VGA)

-Pci Device

-nieznane urządzenie

i teraz juz jestem całkiem zielony czy dobrze robie piszac nowy post ale no cuż wybaczcie mi TYLKO POMUŻCIE MI :slight_smile: Znalazłem sterowniki do Karty graficznej ale podczas instalacji wyskakuje mi błąd o tresci:

SETUP cannot proceed Because the length of the specified directory path plus the installation folder name exceeds 88 characters.

Please shorten one or both below the specified, and try agin.

A wiec to tyle :slight_smile: prosze o pomoc :smiley: THX z gory.

hmmnnnnmmmnnnnm ;\ :))

Service Pack 1 ??? dlaczego??

zainstaluj nowszego packa bo wiele nowszych programow do poprawnego dzialania wymaga co najmniej Service Pack 2…

ale nie wiem czy to pomoze ;DD

zainstaluj najlepiej Sp3 :slight_smile: włącz automatyczne aktualizacje i się zaktualizuje :slight_smile:

SP2 nie musisz ściągać, wystarczy 1 i 3

ale nie wiecie dlaczego nie moge zainstalowac tego sterownika to tylko przez tego Serwis Pack ??

Dodane 14.04.2009 (Wt) 20:35

okej chłopaki odezwe sie jutro teraz spadam :slight_smile: nareczka jak cos bedziecei wiedzieli jak na to poradzic to piszcie prosze :smiley: pozdro rower

Bo nie każde oprogramowanie działa na czystym XP. Czasami programy mają w wymaganiach: XP z SP1/2.

nie dam glowy uciąć (nawet palca tez nie) ze to wina tylko tego packa ;\

moze byc tez wina ze te sterowniki od karty grafiki sa z bledem … albo kilkanascie innych powodow.

Wejdź do menadżera urządzeń

Odszukaj nieznane urządzenie i wejdź w jego właściwości, zakładka “Szczegóły”.

Powinieneś tam znaleźć identyfikator sprzętu wyglądający mniej więcej tak:

2drb62x.jpg

Podaj ten identyfikator na forum.

Nikt nie miał angielskiego w szkole?

Komunikat jest wyraźny: zbyt długa ścieżka dostępu do folderu ze sterownikami!

Wystarczy skopiować sam folder (po rozpakowaniu) np. na dysk D: i po kłopocie…

:roll:

Forum to nie czat.

Usunięto zbędne posty.

popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

SilberPunkt masz racje wystarczylo je przenieśc na dysk D i dało rade wszyskto działa :d hehe dzieki chłopaki za pomoc :d Ale HMM mam treraz druga sprawe nie wiem jak zainstalowac klawisze dotykowe swieca sie ale nie da sie nic nimi zrobic wie ktos jak to naprawic na |Vista działly bez problemów :d pozro rower

to powinien byc jakis program\sterownik typu jak chyba ;\

http://www.download.net.pl/16239/Toshib … indows-XP/