Pomocy problem z internetem + komputer wolno chodzi(wirus)

panowie prosze o pomoc siedze teraz u sasiada bo nie mam dostepu do internetu. podlaczylem jego komputer i laptopa i internet dziala wiec to nie problem dostawcy.

uruchamiam internet explorer to laczy sie z onetem bo taka mam strone startową laczy się i tak nie moze sie polaczyc. najgorsze jest to ze jak wlonczam firefoxa to nie wyskakuje zadne okienko ze sie chce polaczyc zaladuje fire foxa w menedrzerze zadan ale go nnie pokazuje nie wloncza sie zadne okienko, jakby go cos blokowalo niby go wloncza a tak jakby nie wlonczal. nie wiem co sie dzieje wlonczylem combofix zeskanowal cos tam porobil ale to nic nie dzialo nie moge nawet zrobic skanera kasperskiego bo internet nie dziala nie wiem co robic jedynie co mam na kompie to , avanger , combfix, hsj, cleaner tymi programi moge sie poslugiwac . jedynie co mam to skan z combo fixa:

http://www.wklej.org/id/78008/

nie wiem co sie dzieje najsmiesniejsze jest to ze gadu gadu dziala ale internet nie chce sie z niczym polaczyc z zadna strona, nie wiem czy jakis wirus cos schrzanil czy brakuje jakiegos pliku w windowsie jestem zrospaczony pomuzcie