POMOCY! real player rezygnacja z płatnej wersji

(Daneapila) #1

Witam!

Bardzo prosze o pomoc. Jest laikiem! Jeśli temat juz gdzies zaistniał bardzo przepraszam.

Chcialam ściagnąć filmik z you tube i zainstalowałam program real player. Niestety przez przypadek zaakceptowałam płatną wersję programu. Instalacja wygladała mniej wiecej tak : http://intv.pl/instrukcja_instalacji_pr ... player.pdf tylko że w punkcie 8 zaznaczona była pierwsza wersja - płatna.

Nie ogladałam ani nie ściągałam za pomocą tego programu żadnych filmów itp. Otworzyłam i przeczytałam tylko wiadomość która sie tam pojawiła. Nie podawałam zadnych adresów e-mail, haseł itp. Odinstalowałam program. Nie chcę płacić za ten program! Co mam zrobić? Jak z tego zrezygnować?

Proszę niech mi ktoś pomoże :frowning:

Pozdrawiam!

tiruriru , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

(truti) #3

Spokojne :slight_smile:

Możesz ponownie zainstalować program tym razem zaznaczając opcję 'bezpłatny'.

Nikt rachunku ci nie przyśle za taką pomyłkę, przecież nie podawałaś swoich danych :wink:

Dopiero gdybyś zapłaciła miałabyś możliwośc używania programu w pełnej wersji.

Nie do końca rozumię jak chcesz ściągać z youtube filmiki używając Real Playera ale proponuję

przejrzeć forum. Znajdziesz coś na temat pobierania na pewno.

(Pablo79) #4

Jeżeli podałaś żadnych swoich danych itp., bądź spokojna, możesz ponownie zainstalować Real Playera, tylko przy instalacji zaznaczyć opcję bezpłatną.

(scripter1) #5

A ja bym ci radzi pozbyć się Real Playera całkowicie i zainstalować kodek Real Alternative.

RealPlayer często powoduje problemy z odtwarzaniem filmów rmvb w innych odtwarzaczach, poza tym Real Alternative jest po prostu lepszy.

(Daneapila) #6

Danych nie podawałam, ale przecież jest jeszcze IP komputera. Czy teraz powinnam wejść na stronę real playera i złozyc jakąs rezygnacje.

http://eu.real.com/download2/realplayer ... rsrc=rp_eu link do strony z której to ustrojstwo pobieralam. Czy ktoś mógłby zerknąć w regulamin?

Dziękuje za odpowiedzi.

(Cedar) #7

Nie przejmuj się tym, to nie jest "szemrana" firma jak jakiś "Pobieraczek" :wink: Nikt Cię ścigać nie będzie.

Prawdopodobnie z tym programem jest tak, że płacisz i dostajesz kod aktywacji pełnej wersji, nie zapłacisz to nie masz kodu i nie masz żadnych zobowiązań a program bez kodu prawdopodobnie nie będzie działał.

(boczi) #8