POMOCY! real player rezygnacja z płatnej wersji

Witam!

Bardzo prosze o pomoc. Jest laikiem! Jeśli temat juz gdzies zaistniał bardzo przepraszam.

Chcialam ściagnąć filmik z you tube i zainstalowałam program real player. Niestety przez przypadek zaakceptowałam płatną wersję programu. Instalacja wygladała mniej wiecej tak : http://intv.pl/instrukcja_instalacji_pr … player.pdf tylko że w punkcie 8 zaznaczona była pierwsza wersja - płatna.

Nie ogladałam ani nie ściągałam za pomocą tego programu żadnych filmów itp. Otworzyłam i przeczytałam tylko wiadomość która sie tam pojawiła. Nie podawałam zadnych adresów e-mail, haseł itp. Odinstalowałam program. Nie chcę płacić za ten program! Co mam zrobić? Jak z tego zrezygnować?

Proszę niech mi ktoś pomoże :frowning:

Pozdrawiam!

tiruriru , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Spokojne :slight_smile:

Możesz ponownie zainstalować program tym razem zaznaczając opcję ‘bezpłatny’.

Nikt rachunku ci nie przyśle za taką pomyłkę, przecież nie podawałaś swoich danych :wink:

Dopiero gdybyś zapłaciła miałabyś możliwośc używania programu w pełnej wersji.

Nie do końca rozumię jak chcesz ściągać z youtube filmiki używając Real Playera ale proponuję

przejrzeć forum. Znajdziesz coś na temat pobierania na pewno.

Jeżeli podałaś żadnych swoich danych itp., bądź spokojna, możesz ponownie zainstalować Real Playera, tylko przy instalacji zaznaczyć opcję bezpłatną.

A ja bym ci radzi pozbyć się Real Playera całkowicie i zainstalować kodek Real Alternative.

RealPlayer często powoduje problemy z odtwarzaniem filmów rmvb w innych odtwarzaczach, poza tym Real Alternative jest po prostu lepszy.

Danych nie podawałam, ale przecież jest jeszcze IP komputera. Czy teraz powinnam wejść na stronę real playera i złozyc jakąs rezygnacje.

http://eu.real.com/download2/realplayer … rsrc=rp_eu link do strony z której to ustrojstwo pobieralam. Czy ktoś mógłby zerknąć w regulamin?

Dziękuje za odpowiedzi.

Nie przejmuj się tym, to nie jest “szemrana” firma jak jakiś “Pobieraczek” :wink: Nikt Cię ścigać nie będzie.

Prawdopodobnie z tym programem jest tak, że płacisz i dostajesz kod aktywacji pełnej wersji, nie zapłacisz to nie masz kodu i nie masz żadnych zobowiązań a program bez kodu prawdopodobnie nie będzie działał.