Pomocy router tp link!

Witam.

Kupilem jakieś 4 miesiące temu router TP LINK TD-W8910G(A) ver: 4.0.

Wszystko dzialalo dobrze i nadal pewnie dziala… Ale jest taki problem mieszkalem w bloku gdzie podpieta

pod router miałem neostrade czyli wszystko grało bo router jest a ADSL.

Od paru dni mieszkam na wsi… mam podpięta radiówkę na kartę sieciowa włożoną wprost do kompa.

I czy jest jakis sposob przerobienia tego routera tak aby mozna bylo do niego podlaczyc antene?? bo z tego co wiem

to on nie ma funkcji ap/client.

Wymyśliłem także inna opcje aby z komputera który ma neta podpiąć router przez kabel rj45

i wtedy udostępnić internet??

Na nowy router szkoda i wydawać kasy tym bardziej ze nie mil bym gdzie tego sprzedać…

Z góry dziękuje.

Problem rozwiązany.

Małe wytłumaczenie.

Komputer podłączony do radiówki ciągle chodzi i jest ustawiony na udostępnianie połączenia przez kabel sieciowy rj45 adres IP ustawiony jest na

standardowy do udostępniania połączenia czyli 192.168.0.1.

Adres routera trzeba zmienić na inny niż komputera udostępniającego ale taki zęby były ona urządzenia w jednej sieci (np.192.168.0.2).

I wszystko działa. Jedyna wada jest to ze nie ma możliwości korzystania z usługi dhcp bo wtedy jako bramę domyślną ustawia router a brama domyślna ma być komputer udostępniający wiec pozostaje adresy ip konfigurować samodzielnie.

Dzięki takiemu połączeniu zyskałem także wifi w domu. co na zwykłym routerze z funkcja ap/klient było by niemożliwe.