Pomocy sterowniki do Radeona HD 4600 AGP

Witam pewnie juz nie jeden przychodzil tu szukac pomocy z podobnym przypadkiem otoz zgubilem orginalna plytke do Karty graficznej Radeon HD 4600

Potrzebuje sterownikow niestety zabardzo nie wiem jak je zainstalowac poprawnie gzyd gdy instaluje nowy sprzet i system Windows xp odnajduje moja karte wyskakuje ze nie moze zainstalowac ;/ niezabardzo wiem jak ugrysc ta instalacje zeby wszystko bylo okey prosze o pomoc

Potrzebuje krok po kroku jak poprawnie zainstalowac karte ;/ gdzie odnalesc pasujace Aktualne sterowniki

Tu poszukaj http://support.amd.com/us/kbarticles/Pa … otfix.aspx a sterowniki instalują się same. Ty tylko naciskasz next.

Tu masz gotowca - raczej. http://support.amd.com/us/gpudownload/w … iw-xp.aspx

mam wczesniej odistalowac stare sterowniki tej karty czy instalowac na tez ktore juz sa ?

Odinstaluj stare.

Btw. Instaluj te o wadze 101.3 MB Oraz usuń Catalyst z poziomu panelu sterowania – o ile tam pozostanie.

No okeey tylko po odinstalowaniu Catalist obra przy przewijaniu mi skacze

No i będzie skakał. Zainstalowałeś nowe sterowniki? Catalisty wywaliłeś przed czy po instalacji sterowników?

Zostaly tylko ATI AVIVO codecs i ATI display drivers zostawic to czy wywalic wszystko ? i zainstalowac to co sciagnelem ? a w panelu sterowania nie ma nic z Ikona ATI i nie bylo bo jak wywale z systemu ATI Display drivers to system bedzie znow szukal sterownikow systemowych ktorych ni w zab nie umie znalesc ;/ a po zainstalowaniu tej paczki z netu niestety nie odnajduje sie

Dodane 23.10.2012 (Wt) 16:49

no wiec tak wywalilem wszystko co bylo z sterownikow tej karty w systemie i …postanowilem zainstalowac to

AMD Catalyst™ 12.6 Driver Download for AMD Radeon™ AGP Graphics Products: AMD Radeon HD 4xxx, AMD Radeon HD 3xxx and AMD Radeon HD 2xxx series of products Back

Last Updated

7/24/2012

Article Number

31625

This article provides an AMD Catalyst™ driver download for AMD Radeon HD AGP series graphics product.

Issue Description:

With one of the following graphics products installed in the system:

AMD Radeon™ HD 4xxx series of AGP graphics products

AMD Radeon™ HD 3xxx series of AGP graphics products

AMD Radeon™ HD 2xxx series of AGP graphics products

One of the following errors may occur during installation of the AMD Catalyst Software:

“No compatible hardware found” error message appears when using the AMD Catalyst drivers provided on the AMD Graphics Drivers & Software page.

A conflict between Microsoft DirectX® and the AMD Radeon™ HD AGP series graphics cards.

Recommendation:

The following drivers have been created to help resolve the the issue.

Note! These drivers are intended for AGP based video cards only!

To download the AMD Catalyst AGP Driver, click on the link for your operating system below:

AMD Catalyst 12.6 Hotfix for Windows® XP Professional and Home Edition

AMD Catalyst 12.6 Hotfix for Windows XP Professional 64-bit Edition

AMD Catalyst 12.6 Hotfix for Windows 7/Windows Vista® 32-bit Edition

AMD Catalyst 12.6 Hotfix for Windows 7/Windows Vista 64-bit Edition

No i niestety ale system nie znajduje mojej karty ;/

No kurde ale nie wszystko. Windowsa XP masz 32 czy 64 bit?

Mam XP ? w jakim sensie nie wszystko ?

Ale XP 32 czy 64 bity?

XP32bit

Teraz Home czy Professional?

Profesional SP3

Dobra. Wywal wszystko, co wcześniej zainstalowałeś. Przeczyść komputer programem CCleaner (masz go na dobrych programach).

Teraz wejdziesz w pierwszy link, który Ci podałem. http://support.amd.com/us/kbarticles/Pa … otfix.aspx

Odszukasz zdanie To download the AMD Catalyst AGP Driver, click on the link for your operating system below: a następnie klikniesz na pierwszą zakładkę pod tym zdaniem, – czyli AMD Catalyst 12.6 Hotfix for Windows® XP Professional and Home Edition

Jak to nie pomoże to sam już nie wiem?

Okey to dzialam dzieki za pomoc jak zrobie to powiem czy zadzialalo

Dodane 23.10.2012 (Wt) 17:43

dobra wywalilem wszystko oraz przeczyscilem tym programem i mam teraz glupie pytanie gdyz po wywaleniu wszystkiego i restarcie kompa

wyskoczyl mi systemowy kreator sprzetu czyli system wykryl karte bez sterownikow co mam w tym momecie zrobic dac mu zeby wyszukal systemowy sterownik ? czy jak

Dodane 23.10.2012 (Wt) 18:16

Udalo sie wszystko zainstalowane :slight_smile: dzieki za pomoc

Rozumiem, że zaskoczyło? Zgraj sobie te sterowniki na płytkę - tak na przyszłość.