Pomocy w odzyskaniu Gmail

Proszę o pomoc w odzyskaniu Gmail przez weryfikacje 2 etapową, nie posiadam numeru telefonu podanym w weryfikacji ale posiadam urządzenie podane w emailu jest to oppo a15s.

Jeżeli nie masz innego sposobu autentykacji, poza numerem telefonu, to może być niełatwo. Pozostaje chyba tylko kontakt z Google.

Na tym Oppo masz konto Google, dodane do systemu?

To bardzo proste. :man_facepalming:
Niestety musisz posiadac aktywną karte Sim o numerze telefonu który został w Gmail podany jako numer na który zostanie wysłany kod aktywacyjny.
Zabawa polega na tym ze logując się wpisujesz hasło a na konkretny, podany przez ciebie numer, w trakcie twoich dwuetapowych ustawień bezpieczeństwa telefonu, dostajesz kod aktywacyjny.
Wpisujesz i jestes zalogowany.

P.S.
Czyżbys kupił uzywany smartfon a poprzedni własciciel go niezbyt dokładnie wyzerował?

Tjaa, a co, jeśli nie masz numeru telefonu, na który wysyłają kody 2FA, co? Podałeś np. 123456789 - dla przykładu taki fikcyjny numer, a teraz używasz 987654321… Jak ma zautoryzować?

To zart? To jakim cudem zakończysz podwójna weryfikację jesli podałes np. numer telefonu do którego nie masz dostępu.

Numer trzeba potwierdzić, więc 12 34 56 789 (kiedyś jakieś „Taxi”) lub 111 111 111 (używane np. przez Shopee) nie są możliwe do osiągnięcia.

Na pocieszenie Google za jakieś 2 lata usunie te konto za brak aktywności (coś w okolicach grudnia 2025 - stycznia 2026).

No ale to byl przykład, by nie podawać innego numeru tu publicznie.

Na początek napisz co się stało z tym nr. tel.
Jeśli to był twój numer to zwyczajnie zgłoś się po duplikat karty do operatora.