Pomocy w odzyskiwaniu danych

Kto mi pomoże ?

Zainstalowałem program O&O DiskRecovery V3.0 i znalazł mi parenaście szukanych przeze mnie plików tylko że nie moge ich odzyskać bo pisze tak :

The selected target folders is saved on storage media on which you have selected to rescue data.

This could lead to the destruction of the very data you are trying to restore. Please select antoher target folder.

POMOCY to b.ważne

próbujesz zapisać odzyskane plik na dysku z którego chcesz odzyskać. w drugim zdaniu jest mowa iż że moze to spowodować uszkodzenie danych które próbujesz odzyskać, a w trzecim wybierz unny docelowy folder

konkludując podłącz drugi dysk i tam zapisuj odzyskane dane

pozdr.

OK ale ja nie mam takiej możliwości . Czemu nie moge nagrać tych danych na 2 partycje ? I na moją mp3 ?

HELP Co robić

temu bo program zgłasza błąd uniemożiwiający odzyskanie danych i zapisanie ich na tym samym dysku czego nie rozumiesz ?? napewno jest opcja która określa miejsce docelowe zapisania danych odzyskanych skoro nie potrafisz jej odnaleść to jesteś wysoko niekompetentną osobą z zakresu obsługi komutera, w takim wypadku poprość znajomego o pomoc

OK ale zmieniam docelowe miejsce na to moje mp3 podaje tam lokalizacje ale nic z tego :frowning: NO prosze o pomoc co konkretnie radzicie czy na tzw. palucha 512 mb da się zapisać te stracone dane ?

Złączono Posta : 08.03.2007 (Czw) 19:58

Niestety troche się rozczarowałem brakiem waszego konkretnego zainteresowania moim tematem :frowning:

Na szczęście już doszłem jak te dane odzyskać , ale może ktoś wie czemu niektóre zdjęcia się nie wyświetlają mają np. 1-2 mb ale jakby były uszkodzone czemu ?? Da się coś poradzić ?