Pomocy w sprawie zainstalowania aktualizacjii KB957200

Niemoge za nic zainstalować tej akt. pomóżcie prubowalem paru rzeczy ale nic nie skutkuje ciągle jest …Niepowodzenie… pliss pomozcie :slight_smile: pozdro

http://www.dobreprogramy.pl/KB-zwiekszy … ,9389.html

Czytałem to już wcześniej problem polega na tym iż niemoge zainstalować tej aktualizacji bo ciągle jest Niepowodzenie chodzi mi o pomoc w zainstalowaniua nie w sprawie do czego ona sluzy bo to wiem … pomóżcie

A ja po reinstalacji Visty SP1 zablokowałem instalacje wszystkich poprawek.

Zauważyłem, że po instalacji np. SP2 wydłużyło się ładowanie systemu a także praca jednoczesna dwóch aplikacji.

Generalnie komputer zwolnił a nie przyspieszył, więc po co mi te nowinki, które zamiast usprawniać jeszcze bardziej bałaganią.

Większość tych aktualizacji jest przereklamowana - moim zdaniem.

Pobierz tą łatkę “ręcznie”,klik,zapisz na pulpicie.PPM na łatkę i “uruchom jako administrator”,może się uda.Jeżeli nie to spróbuj tego samego w trybie awaryjnym.Daj znać jak poszło lub nie poszło :wink: .W drugim wypadku będziemy myśleć co dalej.

labamba

Jeżeli nie chcesz instalować jakiejś łatki to w oknie WU masz opcję “pokaż dostępne aktualizacje”,odhaczasz to czego nie chcesz instalować,następnie na tą niechcianą łatkę klikasz PPM i wybierasz opcję “ukryj tą aktualizację”,następnie OK i system ją ukryje jak wrócisz do głównego okna WU,myślę tu o SP2,który lubi sprawiać problemy.Resztę łat oznaczonych jako “krytyczna” i “ważna” zalecam instalować.System nie aktualizowany jest bardziej podatny na ataki i.t.d.Jeżeli np.nie używasz poczty systemu Windows to nie ma sensu instalować łat wydawanych dla niej,zbędne śmieci w tym wypadku,lepiej taką aktualizację ukryć,nie będzie wisieć w głównym oknie WU.

Posiadam Windows Vista Ultimate sp1 niechce sp2 bo mysle ze niejest potzrebny a wole viste od xp poniewaz w testach moj komp. wypada o wiele lepiej niz w x. Może nie dużo ale zawsze lepiej jest szybszy i graficznie mnie przyciaga bardziej niz xp . 7 tez testowalem i mam nadzieje ze ja niedlugo kupie. Ale nie o to chodzi tez wczesniej prubowalem tego co proponowales semtex. hmmm myślisz ze w trybie awaryjnym pomoze. sprubuje i dam znac dzieki.

Jeszcze zapomniałem zapytać czy przy ręcznym instalowaniu i niepowodzeniu podaje jakiś kod błędu?

Hmmm w trybie awaryjnym pisze że tego niemożna uruchomić w trybie awayjnym. A podczas ręcznego inst. nic niewyskakuje. Pisze tylko to że Niekture akt. niemogły zostać zainstalowane; Aktualizacja dla systemu Windows (KB957200)

Mam pytanie:czy przypadkiem nie włączyłeś raportowania błędów przez Windows,mam nadzieję że wiesz o co chodzi?To się robi w celu zwiększenia wydajności.Wyłącza się część usług.

Nie raportowanie jest wyłączone. Macie może jeszcze jakieś pomysły??? Bo ta aktualizacja podobno pomaga. U kolegi sprawdzałem na Home Premium spadła ilość zużywanej pam. ram oraz użycie procesora. Też chciałbym ją zainstalować bo u mnie często przy uruchamianiu już programów proc ma użycie do 100% a czasem się niewłaściwie uruchamia robiłem niedawno formata i niewiem… narazie wszystko ok proc i ram w normie ale może ta aktualizacja zdziałała by tu coś.

Kurde,źle zadałem pytanie!!Włącz raportowanie błędów i ponów instalację.Wyczytałem że błędy wywala przy wyłączonym raportowaniu błędów.

No włanczałem poprzez ,gpedit.msc, no ale bez zmian może podaj jeszcze inny sposób włączenia tejże usługi, że tak to nazwe.

Jeśli masz zainstalowane SP2 , poprawkę masz zainstalowaną .

Przeznaczona jest dla Visty bez SP i z SP1 .

Mam Sp1. Bo sp2 niemoge zainstlowac bo pisze ze brak przynajmniej jednego skladnika sys. windows do instalacji dodatku sp2 … heh chyba jednak nieuda mi sie zainstalowac tej akt. …

Sprawdź wersję zainstalowanych sterowników .

Sterowniki aktualizacji :

http://support.microsoft.com/kb/957200