Pomocy w wyszukaniu programow

witam wszystkich na forum, jestem tu nowy a trafilem tu zeby poprosic o pomoc w znalezieniu sterownikow.Na poczatku sorki za bledy pisze jeszcze na niemieckiej klawiaturze szok.Komputer dostalem znalazlem juz prawie wszystkie sterowniki tylko zostaly mi dwa i nie wiem gdzie i co zainstalowac prosze o pomoc.Komputer to medion ze strony medion sciaglem sterowniki wszystkie ktore byly ale nie ma tam dwoch do karty sieciowej wifi. Mam dwa znaki zapytania 1 kontroler ethernet oraz kontroler sieci zeleli dam na wlasciwosci pierwszego to we wlasciwosciach pisze sterownik nieznany wersja niedostepna a w szczegolach PCI\VEN_8086&DEV_1065&SUBSYS_187C1462&REV_01\4&1AF1648C&0&40F0

a w 2 we wlasciwosciach sieci PCI\VEN_1814&DEV_0201&SUBSYS_130F1043&REV_01\4&1AF1648C&0&20F0
Moj system to xp home edition z serwis pack 3 karta graficzna ati radeon x1300
bardzo porsze o pomoc

Zakładam, że system 32bit
Co do pierwszego
Network Adapter Drivers for Windows XP*, Final Release
Drugi sprawdzisz po restarcie.

tak kolego 32 bit czy jescze cos potrzebujesz za informacje sory za brak polskich liter ale ta klawiatura niemiecka mnie doprowadza do szalu musze kupic inna

System masz polski czy niemiecki?

Możesz zainstalować polski układ klawiatury tzn. polski programisty

Jedynie będziesz naciskał Y a wyskoczy Z i na odwrót :wink:

juz jestem mam polskiego programisty ale malpka i inne znaki sa inne na tym dziadostwie a system mam juz polski. a odnosnie bledu jeden sie stracil ten pierwszy ale ten drugi dalej jest to jest taka karta dopieta osobno bo plytz glownej czy jestes w stanie mi pomoc z nia

na niej cos pisze a8v deluxe/wifi- g

4bmg053391

Rozpakuj ten plik
http://download.windowsupdate.com/msdownload/update/driver/drvs/2012/12/13148939_bf8636b4841b952b8fc7feb1bd0a29e367370823.cab
Wskaż ręcznie te sterowniki

Juz jestem po restarcie i ukazalo mi sie na monitorze sukces dziala wszystko wow. Kolego jestes wielki ,stracilem juz nadzieje ze zrobie ten sprzet i nie sadzilem ze bedzie ktos tak dobry i pomoze mi ale widze ze sa jeszcze dobrzi ludzie takze bardzo ci dziekuje kolego wiem ze to nie jest duzo slowo dziekuje gdybys byl w bytomiu to stawiam ci duze zimne piwko takze dziekuje ci jeszcze raz bardzo ale to bardzo jestes WIELKI

1 polubienie