Pomocy! Wszystkie programy mi się crasują!

Witam. Dzisiaj rano gdzieś koło 7 rano włączyłem komputer i oto co się stało :

Włączyłem GG 10 crash

Włączyłem Winapa crash

Włączyłem Metin2 crash

Chcę zainstalować jakiegoś antywirusa reset kompa ;/.

Proszę o pomoc!. Czy to wina wirusów czy też moja?. Co powinienem z tym zrobić? Czy potrzebny jest format komputera? Proszę wmiarę o szybką odpowiedź ponieważ mam zamiar stawiać prywatny serwer do metin2

Pobierz ten program i uruchom (bez instalacji) Start Scan bez zmiany żadnych ustawień: http://www.majorgeeks.com/Norman_Malwar … d5450.html Trochę długo trwa, ale może wyleczyć kompa. Log po czyszczeniu będzie na Pulpicie.

Dziękuję. W tym przypadku potrzebuję każdej pomocy. Jeżeli zadziała poleci coś w stylu reputacji (jak tu jest).

Skanowanie przeprowadź w trybie awaryjnym bo jest wtedy większa skuteczność wykrywania i zwalczania złośliwego oprogramowania.

Sadronix98 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

@Areh

Dobrze zapoznałem się z tamtą stroną i już edytuję nazwę tematu. Następnym razem takie sprawy to pisz na PW bo dla mnie to jest offtopic i nabijanie postów (nie chce nikogo urazić jak coś to sorry)

@Topic

Nie używam tego w trybie awaryjnym, ale i tak dużo mi już wyleczyło i pare usunęło więc to powinno przynieść jakieś skutki. Wszystkim udzielającym się w tym temacie dziękuję!

@Edit

Ma ktoś jeszcze jakieś sugestie? ten plan nie wypalił ;/. Niby coś tam uleczył ale problem jest dalej :(.

Dodane 06.12.2010 (Pn) 12:59

Dobra temat można zakończyć. Jak wrócę do domu to reinstal windowsa zrobię. Szkoda bo miałem dużo danych które pomogły by mi w tworzeniu priva. Dziękuję wszystkim udzielającym się w tym temacie.

Temat można zamknąć