Pomocy z win32agent.pz

witam mam duzy problem opisze dokladnie resydent zaczol blokowac wpisy do rejestru wiec przeskanowalem kompa spybotem znalazl trojana win32agent.pz i dodatkowo inne malware usunoloem to spybot zazodal restartu wiec tak zrobilem nowy skan i trojan nadal byl kliknolem na usun a po nowym restacie zniknely ikonki z pulpitu wlaczylem menagera i zobaczylem ze z 30 zrobilo sie 20 procesow cos powyloczalo programy ,przeskanowalem nodem32 i znalazl dodatkowo win32agent.sh wiec usunolem to i i restart a po nim to samo pulpit bez ikonek i na dodatek po 2 sekundach wraca do winlogon i tam zostaje nie moge wejsc do komputera ani jako user ani jako administrator to samo robi w modalita prowisoria , nie dziala ripristino ani nic ,prosze pomozcie jesli mozna wogole cos z tym zrobic nie moge zrobic logow ani nic nie mam zadnej kontroli na kompem

Pokaż logi z OTL - OTL.txt i Extras.txt oraz log z GMER.

nie moge zrobic zadnych logow nie mam dostepu do komputera po wloczeniu zawsze wraca do winlogon i tam zostaje nie moge dalej wejsc ani jako user ani jako administrator ,to samo robi w modalita prowisoria ,pisze z drugiego komputera naprawde nie wiem co moge zrobic

Umiesz go uruchomić w trybie awaryjnym? (F8 przed pojawieniem się paska ładowania Windowsa)

Kompletnie nie mam pojęcia, co to znaczy. :stuck_out_tongue:

Jak komputer się wylogowuje od razu po zalogowaniu, to może być wina uszkodzonego pliku userinit.exe

Płytka z XP, uruchom Konsolę Odzyskiwania

Wpisz:

Gdzie X: to litera napędu CD/DVD

zrobilem tak i wyskakuje mi komunikat ze nie moze utworzyc pliku userinit.exe ,albo go skasowalo albo zmienilo nazwe

W takim razie spróbuj

tym razem podzialalo przezucilo plik ale po restarcie dalej to samo tylko tym razem ekran logowania bez administratora a jesli kilkam na usera to wlacza i od razu wylacza dalej stop

Widać więcej plików może być uszkodzonych.

Szybciej będzie wykonać instalację nakładkową Windows bez utraty danych.

Najlepiej przeskanuj system z bootowalnej płytki AV.

wielkie dzieki defco dostalem sie do kompa teraz musze zobaczyc jakies szkody zostaly wyrzadzone dane i programy sa ale nie wszystkie dzialajo programiki moge na nowo zainstalowac najwazniejsze zeby komp smigal jak dawniej jeszcze raz wielkie podziekowania .pomoglo jak narazie instalacja nakladkowa a teraz zajme sie czyszczeniem z wiruskow jesli pozostaly