Pomocy ze zmianą IP

siemanko … chcialem sie polaczyc z jedna ta sama strona o dwoch roznych IP… tylko nie wiem jak to zrobic :confused: moze ktos mi wytlumaczy… bym byl bardzo wdzieczny :slight_smile: odrazu mowie ze jestem malo kumaty… :stuck_out_tongue: i prosilbym jakby ktos mi to szczegolowo wyjasnil z gory bardzo dziekuje :stuck_out_tongue:

Czekaj, czekaj bo nie łapie…

Chcesz mieć jednocześnie dwa różne IP, wchodząc na daną stronę ??

:D:D:D:D - To niemożliwe :?

wlasnie tak chce chce miec dwa rozne IP wchodzac na jedna strone :slight_smile: podobno sie da … bo widzialem jak koleszka wchodzil… :confused:

Złączono Posta : 16.08.2005 (Wto) 12:24

bo sluchajcie chce wejsc na jedna gre … np na jeden stol w makao czy cos w tym stylu na dwoch nickach… ale sie nie da:/ probowalem przez dwie rozne przegladarki … ale to nic nie daje… a ja musze to jakos zrobic bo koleszka sie ze mnie smieje ze mozna tak zrobic… bo mi pokazal… i za nic do tego nie dojde:) wiec szukam pomocy… bo chce mu udowodnic ze nie tylko on jest mozgiem :D:D:D prosze pomozcie bo mnie denerwuje ten gosc :slight_smile: co mam zrobic ?:slight_smile:

Na pewno coś Ci się pomyliło…

Niby jakiemu celowi miałoby to służyć, hę :?: :?

wszystko wytlumaczylem w jakim celu :slight_smile: jakbys mogl cos pomoc to bym byl bardzo wdzieczny :slight_smile: przeciez nie jestem zadnym hakerem :stuck_out_tongue: bo nie wiem o co chodzi :slight_smile:

Hmmm…może korzysta z programu Steganos Internet Anonym :?

ja nie wiem z czego on korzysta … :confused: spoko bede sie staral cos z tym programem wykabinowac ale pewnie jak znam zycie to sie tam pogubie ale spoko :slight_smile: sprobuje :slight_smile: mam nadzieje ze to mi pomoze…

Wystarczy w jednej z przegladek łaczyć się przez PROXY.

Davidek jak zainstalowalem ten program to mi tak net scierwil ze nic mi sie nie otwieralo :frowning: wiec… nie wiem …

Pawek a mozesz mi wytlumaczyc jak mam to zrobic ? bym byl bardzo wdzieczny… bo ja nic nie kumam :frowning:

Złączono Posta : 16.08.2005 (Wto) 13:32

o wlasnie jeszcze jedno… moze to wam cos pomoze … jak jestem na grach :slight_smile: to jestem tam Adminem i gdy wpisuje komende ###getinfo !speed! to pokazuje mi moje ID :slight_smile: a chce zrobic tak ze jak wchodze jeszcze na innym nicku to zeby bylo wlasnie inne to :slight_smile:

Złączono Posta : 16.08.2005 (Wto) 13:33

zeby w jednym momencie byly dwa rozne ID :slight_smile: dzieki

Złączono Posta : 16.08.2005 (Wto) 13:42

no wlasnie mi koleszka powiedzial ze to ID moze byc to samo :confused: wiec juz nie wiem… :frowning: no kurde ale on mnie wkurza :frowning: pomozcie mi :frowning:

Moge sie bo specjalista nie jestem ale moze on ma wew. ip i dlatego potrafi tak robic. :smiley:

Jeśli już to nie wewnętrzne, ale zewnętrzne przyznawane dynamicznie.

ej hakerzy :slight_smile: on mowil ze to kazdy moze zrobic :slight_smile: wiec jak ?

!speed! spytaj się kolegi :stuck_out_tongue:

coś ta historia trochę naciągana

co Ty to nie jest naciagane :confused: kto ci taki bzdury naopowiadal :slight_smile: koles mi nie powie bo to cffaniak … :D:D tylko sie ze mnie smieje :confused: zawsze mi odpowiada : “nie wiem”, " nie koniecznie" … “kabinuj” ehhhh… :frowning:

wiesz…na moje okko to byles na kurniku albo na wp w portalu gier i “koleszka” napisal ci z dwoch kont np przy jedym sotle i powiedizl ze to umie zoribc… nie mozesz miec 2 adresow ip na jendym kompie…ale na moje okko to jedzie na 2 kompy… ostanio jest to popularne miec 2 kompy w domu…

nie nie nie … nie chodzi mi o kurnik … i koles nie ma dwoch kompow w domu… niestety ale nie :confused: :slight_smile: wiec … to trzeba jakos zrobic :stuck_out_tongue_winking_eye:

Zainstaluj sobie zwykłą Mozillę, nie Firefoxa. I w opcja przeglądarki znajdź opcje Proxy. Ustaw tam aby łączył się program przez np. tego PROXY - lista:

http://www.multiproxy.org/anon_proxy.htm

Natomiast drugą przegladarką połącz się normalnie - tak jak zwykle to robisz… Powinno pomóc.

Screenów nie daje bo zwykłej Mozilli nie mam zainstalowanej, ale myślę, że sobie poradzisz.

Np. na czata można wejść z jednego ip(z jednego kompa) dwoma nickami wystarczy zalogować sie w dwóch różnych pokojach pod różnymi nickami(przeglądarka musi być ustawiona aby nową zakładke otwierała w nowym oknie)a następnie z tego drugiego pokoju przejść do tego pierwszego co już jesteśmy zalogowani i w ten sposób mamy dwa różne nicki w jednym pokoju (sprawdzone na nakładce na IE “maxthon”)wystarczy sie wtedy tylko przełanczać między oknami przeglądarki i tym samym między nickami , możliwe że ten twój kumpel własnie w ten sposób sie loguje czyli przy dwóch różnych rozgrywkach a następnie przechodzi drugim nickiem do tej samej rozgrywki co jest zalogowany pierwszym nickiem.

Prawdopodobnie możliwe jest to również poprzez zastosowanie oprogramowania do twożenia wirtualnych pulpitów wtenczas na każdym pulpicie możemy być zalogowni pod różnymi nickami ale tego nie jestem pewny bo nie sprawdzałem.