Pomocy!

ludzie moze ktos wie gdzie lub moze skad podrac wszystkie sterowniki do lenovo.bylem na stronie producenta i pobralem z tamtad,ale nie ma wszystkich co jest bardzo dziwne. przesiedzialem cala niedziele przed komputerem i rozpacz. pomozcie jak potraficie! !!

może chociaż podaj model - będzie nam łatwiej pomóc

juz podaje to jest lenovo 3000 n200 typ 0769

Dodane 19.01.2009 (Pn) 8:36

potrzebuję sterowniki takie jka:inne urzadzenia,kontroler ethernet,kontroler magistrali zarządzania systemem,kontroler sieci,kontroler video(zgodny z vga) pci device,podstawowe urzadzenie systemowe i tutaj nie wiem ale jest 3 razy to samo czyli podstawowe urządzenie systemowe

Dodane 19.01.2009 (Pn) 8:36

proszę jak możecie POMÓRZCIE!!!dzięki

Dodane 19.01.2009 (Pn) 8:46

przepraszam za nie stosowanie sie do regół pisowni ś.ć,ó ż, itd ale nie jestem czestym bywalcem na forum i nie wiedziałem że obowiązują takie zasady wszystkich urażonych i mających kłopoty ze zrozumieniem tekstu PRZEPRASZAM!ńiemniej jednak proszą w dalszym ciągu o pomoc(dla informacji osoby,które kupiły komputer za granicą i nie mają wprowadzonego języka polskiego a tym bardziej początkujące nie mają możliwości pisania ś,ć,ż itd) pozdrawiam

criss74 , Fakt, że nie jesteś stałym bywalcem forum nie powinien przeszkodzić Ci w poprawieniu tytułu tematu na konkretniejszy. W swoim poprzednim poście podałem nawet link, który może Ci w tym pomóc. Zastosuj się do tej prośby bo kolejnej nie będzie.

Dla informacji. Języka polskiego nie trzeba “wprowadzać”, wystarczy go ustawić co zostało opisane TUTAJ jednak jak widzę, Ty sobie z tym poradziłeś :wink:

Może tu coś znajdziesz:

http://www-307.ibm.com/pc/support/site. … country=pl

http://www.lenovo.com/pl/pl/

Jeśli chodzi o Lenovo, to większość z nich oparta jest na Intelu, a najlepiej jak klikniesz tutaj. To jest bezpośreni odnośnik do centrum pobierania softu z Lenovo. Wystarczy z rowijanych list wybrać sprzęt jaki się posiada. Jeśli nie znasz konkretnie modelu twojego notebooka, to wystarczy spojrzeć na jego spód.