Pomocy

Proszę o sprawdzenie logow.

Pojawiaja mi sie ciagle komunikaty o tym, ze mam zainfekowany komputer.

Przy właczeniu przeglądarki IE pojawia mi sie niebieska strona z komunikatem “Detected SPYware! System error #384

Nie mogę rowniez właczyc zapory systemu windows - włącza sie komunikat “Z powodu niezidentyfikowanego problemu system windows nie moze wyświetlic ustawień zapory systemu windows”

Ponizej logi: :frowning:

====================================

Uwaga: Jak wklejasz loga to obejmuj go znacznikiem (tagiem) CODE lub QUOTE

Proponuje poczytać TEN temat i zobacz jaka jest prośba do userów wklejających loga.

Widziałeś ten komunikat Ważny komunikat dotyczący tytułowania tematów zastosuj sie do niego => inaczej temat poleci do śmietnika

Pozdrawiam kuz5

  1. Wyłączyć Przywracanie systemu w XP TU

  2. Zastartować do trybu awaryjnego bez internetu(opis w linku wyżej).

  3. Zaznaczyć wskazane wpisy w Hijacku i kliknąć Fix checked. Wpisy zostaną usunięte.

  4. Skasować z dysku pliki, które podkreśliłem na czerwono

  5. Dokończyć skanerami online - Scanery do wyboru

  6. Pokazać nowy log :stuck_out_tongue:

Poszukaj też pliku doser.exe

Scan EWIDO po update - http://www.ewido.net/en/

Zrobione :wink:

Syfu nie masz zuch kobieta :slight_smile:

Powiedz mi jeszcze, co moze byc przyczyną tego, ze nie mogę właczyc zapory systemu windows - włącza sie komunikat “Z powodu niezidentyfikowanego problemu system windows nie moze wyświetlic ustawień zapory systemu windows”

Czy moze miec z tym cos wspolnego taki komunikat jak “Bład sprawdzania autentycznosci systemu windows”, czy raczej problem lezy po innej stronie??

Problem leży po innej stronie - zobacz start->uruchom->cmd->sc start sharedaccess i jak Wyskoczyło : OpenService FAILED 1060 to tylko pomoże odinstalowanie SP2 restart i na nowo zainstalowanie SP2

Dokładnie taki komunikat wyskoczył

OpenService FAILED 1060” :(:frowning:

No to tylko tak jak napisałem zobisz i naprawisz Zapore :frowning:

System mialam instaloway razem z SP2

Jak mam odinstalowac tylko SP2??

Daj spokój z tym ściagnij firewall-a wybór TUTAJ