Pomóżcie-dylemat. Konsola czy PC

Witam.

Jak w temacie.

Niedługo wyjdą nowe konsole, ale mam zamiar kupić jeszcze xboxa 360, i zostać już na stałe przy konsolach. Tylko mam duży dylemat czy kupić konsolę czy zostać przy pc i za jakiś czas powoli ulepszać komputer.

Specjalnie dzisiaj uruchomiłem Battlefield 4, myślałem że nie będzie chodzić. Wtedy wybór byłby prosty-konsola. Ale chodzi elegancko, tylko że nie na ultra.

Mój sprzęt to:

Core 2 Duo E4300 3,0 Ghz

Radeon HD 6850

4 GB Ram

Co wybrać-pomóżcie.

Ja zakupiłam Xboxa i nie załuję, choć posiadam całkiem sprawnego pc. Jak dla mnie nie ma porównania(z korzyścia dla konsoli) jeśli chodzi o gry.

Kup konsole a kompa używaj do przeglądania internetu itp.

Jak lubisz n. WarZ to nie masz wyjścia - tylko PC :wink:

To wszystko zależy od tego ile chcesz wydać i czego oczekujesz.

Jeśli chcesz mieć lepszą grafę i wszystko all-in-one to pozostaje ci ulepszać czy wymieniać PC (od tego masz osobny wątek na forum).

Jeśli chcesz mieć spokój z unowocześnianiem sprzętu to weź konsolę - no może z dyskiem być problem… niektóre nowe gry trochę ważą.

Jest wiele takich za i przeciw, a Google nie chce mi się wklejać.

Tu Ci nie pomogą za bardzo w tym odwiecznym dylemacie, tylko zakręcą w głowie;-)

Radek8 to już od ciebie zależy co będziesz potrzebował - Konsolę głównie do gier, czy wielozadaniowy sprzęt do gier jak i np. do pracy. Powiem Ci - bo doradzać Ci nie będę - że np z mojej strony PC jest lepsze od konsol - gry mniej kosztują, rozbudowa kompa oczywiście musi obciążyć budżet ale starcza na wiele lat i przoduje pod względem grafiki.

Natomiast konsola wciąż korzysta z wbudowanej grafiki, nic nowego nie oferując, prócz całej gamy ciekawych tytułów :slight_smile:

Także musisz się zastanowić - czy tylko grać, czy korzystać z komputera jako narzędzia do gier i pracy.

A może warto rozważyć kupno next-gena?