Pomozcie, ktos mi pinguje serwer

Mam powazny problem. Otoz posiadam strone na republice i ostatniego czasu mam z nia powazny problem. Otoz przez ostatanie 2-3 dni (jakims cudem) na stronie nabite zostalo 700 MB przesylu. Zazwyczaj nie osiagalem takiej ilosci przez miesiac caly. Podejrzewam, ze ktos “refreshuje” nieustannie strone i w ten sposob zabiera przesyl. Prawdopodobnie robi to jakims programem, ale pewnosci nie mam zadnej. Pytam wiec, czy jest jakakolwiek mozliwosc namierzenia owego delikwenta, czy jest jakakolwiek mozliwosc zabezpieczenia sie przed takim dzialaniem. Prosze o pomoc (nie koniecznie pokroju–>ale jestes LOL) i zgory THX.

Jeśli na serwerze Rpubliki działa php to możesz poprzez skrypt namierzyc i zablokować delikwenta, jeśli na serwerze nie działa php to nic nie zrobisz, chyba że możesz zgłosic to do administratora i on będzie mógł coś w tej sprawie zrobić ale z regulaminu wynika, że w ich interesie leży by klient miał jak najszybciej 1 GB przesyłu i zaoferują ci nową usługę płatną z przesyłem 5 GB.

W info na stronie Republiki jest obsługa php i cgi, ale trzeba sprawdzić czy również ta usługa działa dla darmowych stron.

Pozdrawiam

Golden Finger

Dzieki :smiley:

przenosze sie na nowy serwer z php (zadnej zlodziejskiej republiki :frowning: ). Jesli tam powtorzy sie cala sytuacja to zagadam z administratorem w tej sprawie.