Pomóżcie mi wybrać ram 1066 :)

Jak w temacie. Muszę wymienić ram w komputerze niestety dawno tego nie robiłem więc nie wiem co i jak. Do rzeczy:

Potrzebuje względnie tani ram ale nie jakieś eciepiecie tylko dobry ram który się nie rozsypie :slight_smile:

ddr 2, 1066 mhz

4 gb ramu

lub

8 gb ramu

zależy ile teraz kosztuje :slight_smile: mogę dać najwięcej 400 zł ale im mniej tym lepiej (bez straty jakości i szybkości oczywiście)

Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże znaleźć coś sensownego ^^

2x2Gb Patriot LLK 1000mhz CL5 za 189zł albo ew 2x2Gb A-data Extreme 1066mhz CL5 za 260zł.

Patriot 2x1gb wystarczy , a w ogóle do jakiego sprzętu ? :slight_smile:

a ten aa-data to dobry bo szczerze pierwsze słyszę o takiej firmie. Coś jeszcze czytałem ze timingi są ważne to bodajze to 5-5-5-15 im mniejsze tym lepsze nie ma np. takich jakie masz w opisie ??

tak dobre są A-daty :slight_smile:

zgadza się :slight_smile:

są takie jak mam w podpisie :slight_smile:

Pamięci 1066 mhz z CL4 nie znajdziesz. ;p A-data solidna firma, pamięci są naprawdę godne polecenia, a do o/c będą świetne.

do jakiego sprzętu ?

no monstrum to nie jest ale mi jeszcze wystarcza :smiley:

c2d e8400

p5k-e wifi

radeon 4850 512mb

dysków to by się z 750 gb w sumie nazbierało

jak ci sie znudzi to mozesz mi go oddać oO

a tak serio to polecam też własnie albo adaty albo Patrioty LLK juz wczesniej wymienione.

albo jeszcze ocz reaper 1066 heatpipe

No i do zamknięcia stawki równie porządne pamięci Transcend 1066MHz CL5.

Dla ddr2 osiągnięcie 1066MHz przy cl5 jest równoznacze z tym iż są to bardzo porządne pamięci na kościach jednych z lepszych producentów… jakichkolwiek byś nie wziął będą dobre… przy czym najlepsze modele typu geil one, corsair dominator czy g.skill hz razem z horrendalną ceną dają najnajlepsze kości…

ocz Reaper’y, g.skill’e pi, corsair xms dhx’y wyróżniają się bardzo rozbudowanymi chłodzeniami, ale z drugiej strony geile black dragony doskonale radzą sobie bez jakiegokolwiek dodatkowego chłodzenia…

Ja na twoim miejscu brałbym natańsze, czyli aktualnie są to chyba adaty.

dziękuje za pomoc :slight_smile: