Pomóżcie:"Nie można zainstalować programu Internet Expl

Cześć, bardzo proszę o radę, internet mam dopiero od 2.miesięcy i ogólnie nie znam sie wcale…

Opiszę wszystko dokładnie, bo kompletnie się w tm zgubiłam :frowning:

Mam Windows XP ,a z antywirusów Pande,więc wirusów chyba nie mam… Mam zainstalowaną Operę,Mozlillę i Internet Explorer.

No i wczoraj, jak wchodziłam na Internet Explorer, to pokazało się: “Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web…”

A jak wychodziłam, to przez przypadek nacisnęłam “skasuj” i skasował się skrót na pulpicie…

(to był środek nocy,oczy mi sie kleiły) No i wpadłam na GENIALNY :cry: pomysł: to zainstaluję sobie jeszcze raz Internet Explorer…

W “dodaj/usuć programy” skasowałam Internet Explorer, ściągnęłam z tej strony najnowszą wersję i pojawiły mi się jakiś napisy,że coś wcześniej nie zostało zainstalowane…

Potem miałam zresetować komputer, co też zrobiłam. Jednak nadal nie działało, pokazała się strona pomocy technicznej Microsoft, na której objaśnione były dokładnie sposoby rozwiązania problemu.

Lecz dla mnie to jakiś kosmos, więc jeszcze raz wyłączyłam kompa, potem

jeszcze raz próbowałam zainstalować Internet Explorer, znowu bez skutku.

Teraz na pulpicie nie ma skrótu, ale w programach Int.Ex. jest i w pasku narzędzi też…

Ale nie działa, jest komunikat: “Program Internet Explorer nie może wyświetlić witryny sieci Web”.

Wiem, to wszystko brzmi zapewne strasznie głupio, ale jestem laikiem i nic nie wiem…

Proszę o pomoc, krok po kroku, mam nadziejęże nic nie zepsułam :evil: Z góry dzięki! !!

A w jakiej przeglądarce się pokazała ta strona?

Tak przy okazji, polecam zmienić przeglądarkę na jakąś nowoczesną, np. Firefoksa lub Operę.

Na Mozilli sie pokazała. Są tam jakieś metody i próby ,ale się do nich nie dotykam…

Mam Mozlille i Operę, ale głównie korzystam z Explorera,choć teraz go już nie mam…

Co mam zrobić??