Pomóżcie sciągnąć stery do mojej płyty gł

Hej.Mam taki problem że będąc na tej stronie http://support.asus.com/download/downlo … uage=pl-pl nie wiem za bardzo jak ściągnąć sterowniki.Moja płyta to Asus P5VD2-MX.Dzięki za Pomoc.

Wybierz Motherboard -> Socket775 -> P5VD2-MX i szukaj

Musisz postąpić tak: po lewej stronie masz trzy pola, które musisz uzupełnić. W pierwszym polu wybierasz motherboard (strona ulegnie odświeżeniu), potem w drugim polu wybierasz socket775 (strona ulegnie ponownemu odświeżeniu), na końcu z listy wybierasz P5VD2-MX , ponieważ jak napisałeś taki posiadasz model płyty głównej. Naciskasz szukaj i czekasz, aż załaduje się strona z wynikami szukania. Pokażą ci się wyniki dla tej płyty, z wyników wybierasz to co cię interesuje i klikasz na znak plusika, rozwinie się dana kategoria i tam masz już sterowniki i serwery do wyboru z których możesz je pobrać.

Ale czy powinienem wszystko ściągnąć?Oprócz biosu bo on mnie nie interesyje

To już zależy czego dokładnie potrzebujesz.

Po zainstalowaniu XP zawsze wrzucałem płyte ze sterami i instalowałem,ale teraz chciałbym mieć jak najnowsze.Co zalecasz?

Jeżeli instalowałeś sterowniki z płyty, to po prostu sprawdź od czego były na niej sterowniki, a potem pobierz takie same z tej strony i je zainstaluj.

Oczywiście jak będziesz pobierać, to pobierz odpowiednie dla swojego systemu.

Proszę nazwać temat konkretnie.