Pomóżcie skonfigurować BIOS

Witam czy ktoś mógłby mi pomóc w konfiguracji BIOSU ponieważ wczytałem domyślne ustawienia niedawno i teraz nie wiem jak to wszystko tam było a nie mam o tym żadnego pojęcia…mój sprzęt to ASUS P5k Pro E8400 pamięć OZC XTC Pltinum bardzo mi na tym zależy a na pewno ktoś ma podobny jak nie taki sam sprzęt, a zależy mi na tym dlatego że od czasu wywalenia błędów w podglądzie zdarzeń dla dysku

1.Sterownik wykrył błąd kontrolera na \Device\Harddisk0\D.

2.Podczas operacji stronicowania wykryto błąd urządzenia \Device\Harddisk0\D.

3.Na \Device\Ide\IdePort3 został wykryty błąd parzystości.

4.Urządzenie \Device\Ide\IdePort3 nie odpowiedziało w ramach ustalonego limitu czasu.

5.Sterownik wykrył przestarzałe oprogramowanie sprzętowe dla urządzenia \Device\Ide\IdePort3. W efekcie może wyniknąć ograniczenie wydajności oto i one.

Po tym zdarzeniu zrobiłem formata i zainstalowałem na nowo system i od tej pory system sie bardzo długo ładuje jak i zamyka, programy się stanowczo zbyt długo ładują i w grach mam dziwną przypadłość nagłych spadków FPS-ów czego wcześniej nie miałem,a poza tym komputer nie rozpoznaje urządzeń USB i dodatkowo jeszcze po podłączeniu czegokolwiek do USB komputer się zawiesza.