Pomozcie w wyborze komorki

co byscie kupili k750i , nokie n70 albo sharp 903 lub cos z tej pułki

Popraw ortografię w temacie

Tylko na czym tobie zależy, do czego będziesz używał telefonu?

hmm Nokia N70 to troszkę cegiełka ale za to ma super możliwości a pozatym ma symbiana a to wielki plus.

Ten Sharp mi się niezbyt podoba ale jak kto woli.

Co do k750i to posiadam model D750i i nie narzekam moge tam włożyć dużo pamięci a pozatym jest świetna jakość odtwarzanej muzyki i fotki też są ładne.

Zastanawiałbym się pomiedzy N70 a 750i

Sharp raczej nie … Sharp to zegarki robi a nie telefony . Polecałbym Sony Ericssona wiadomo jakosc wykonania , funkcje , a do nokii sie niewypowiadam bo to dla mnie nie sa telefony tylko … po polsku mowiac szais

Ja uwazam ze SE, ma bardzo dobre parametry. Lecz wada wszystkich SE jest to, że czesto psuja sie w nich dźojstiki :?

Fakt to był dosyć częsty problem w Se k700 ale w 750 czy to d czy k nie ma juztego błędu

jakos ja mialem 2 letniego t610 uzywanego i chodzil joystick elegancko , potem mialem t630 i tez chodzil super niewiem skad te wymysły ze sie psuja :confused:

geforc to nie są wymysły. To sa fakty :mrgreen:

Ja miałem kilka SE i dżojstik najczeesciej nie wytrzymał dłuzej niz 7 miesiecy.

Sarpów osobiście nie polecam… na twoim miejscu wahałbym się między K750i a N70ale to też zależy od Ciebie… do czego chcesz używać telefonu? - do bajerów- K750i - do biznesu- N70…

Przeciez N70 ma symbiana. Wiec kazdy kto miał telefon z tym systemem na pewno wie za te telefony jest mnostwo aplikacji. gier itp gadzetow.

Wiec mozna śmiało powiedzieć, ze na jeden jak i drugi telefon jest mnóstwo “bajerów” :mrgreen:

wiecie co zrobie tak wezme n70 i sharpa

masz racje bierz n70 jak za taka kase to symbian musi byc,teraz sie rozszerzaja telefony z symbianem ze juz niedlugo bedzie to standardem

Wirusy też na symbiana się “rozszerzają” :stuck_out_tongue:

No miejmy nadzieje. Chociaz pewnie za niedługo windows mobile to bedzie standard.

teraz juz mozna miec stałe lacze w tych telefonach z symbianem,jak ta technika szybko rosnie

ZDECYDOWANIE BIERZ SHARPA 903.

Miałem wersje GX30 i aparat w tych telefonach jest CUDNY.

Może firma nie jest zbyta wysoka na rynku, ale napewno sie nie zawiedziesz. A jak wiemy wersja 903 ma aparat 3mpx. więc zdjęcia wychodza lepsze niż na moim aparacie (Canon A60):stuck_out_tongue:

MOIM ZDANIEM SHARP TO JEST NAJLEPSZY TELEFON Z KTÓRYCH WYBIERASZ

no wiecsharp i n70 to naj lepsze rozwiazanie :lol:

Zdecydowanie nokia- super machina multimedialna :slight_smile:

a jakie jeszcze macie propozycje komorek z wyzszez pułki

z wyzszej polki to masz duzo ilosc komorek :smiley: