Pomóżcie wybrac telefon w erze

Witam serdecznie.

Jestem abonentem sieci era i w połowie lutego będę przedłużał umowę a co za tym idzie wymieniał telefon. Mam zamiar wybrać ofertę abonamentu w wysokości około 70-80zł. Z tego co widzę na stronie Ery od jutra będzie nowa oferta abonamentowa ale pewnie dużo się nie zmieni względem telefonów.

Proponowano mi parę dni temu: SE Yari (nie ma np.wifi), nokie 5630XM (mały ekran), SE C901 (ogólnie mały tel.), LG GT500 (LG :?: nie znam)

I tu moje pytanie jaki telefon wybrać?

Myślałem o noki E63 lub blackberry 8520.

Nie upieram się na qwerty, nie interesują mnie gry ani super aparat fot. wystarczy 2mpx.

Ważne żeby był w miarę duży ekran, wifi, możliwość rozbudowania kartą i podstawowymi aplikacjami. W cenie ok 500zł.

Pomóżcie i dajcie swoje propozycje.

Dziękuję.

Mam blackberry 8120 to się wypowiem. Blackberry ma w sobie to coś że jak raz poczujesz jeżynke, innego telefonu juz nie bedziesz chcial naprawde…to trzeba poczuć. Widze ze rozglądasz sie za telefonami z klawiaturą qwerty i powiem tak. Chcesz BB to tylko z BISem czyli tą pocztą push…Bez tego nie ma co ruszac do BB.Miałem okazje tez pobawić się tą nokia e63 i troszke ten symbian jak dla mnie mnie przeraża (mam złe wspomnienia z symbianem ze E50…) od tego czasu powiedziałem sobie że żadnego symbiana juz nie wezme…tak wolnego i zawieszającego sie softu nie widziałem dawno…moze az tak czesto sie nie wieszal ale muł okropny. Z tych dwóch brałbym BB zdecydowanie…

W BB podoba mi się trackpad ale te 65tyś. kolorów :o ?

Nokia ma jednak 16 mil. A jak z awaryjnością BB? Cały czas używam nokii i prawdę mówiąc mam chęć posmakować czegoś innego.

No…przekonujcie mnie,a może inne propozycje?

Awaryjność BB?? Blackberry słynie z tego że ma bardzo szybkie i stabile softy. Nawet w reklamie plusa przeciez zachwalacją BB "Szybko reagujący Blackberry…"itd… Te 8520 jest napewno mniejsze od tej nokii i zgrabniejszy tak mi sie wydaje…;). BB ma pamiec wewnetrzna 256 MB a ta nokia tylko 110. Tylko musisz sobie odpowiedziec na pytanie czy korzystasz z wideorozmów bo nokia posiada dodatkową kamere na wideorozmowy a BB nie…

Wideorozmowy mnie nie interesują nie prowadzę biznesu, jestem zwykłym użytkownikiem .

A jak ten ekran 65 tyś kol.? To mnie jakoś odpycha a przyciąga trackpad hehe.

Tak to jest jak jest duży wybór a każdy tel ma coś czego nie ma drugi. Żeby tak można było opcje samemu skonfigurować :slight_smile:

A może w tej cenie coś zupełnie innego?

Nie wiem jak trackpad ale mam w swoim 8120 mam trackball- Obracającą się kuleczke -i powiem że lepsze rzeczy w komórce nie widzialem, można z prędkością światła przeglądać wpisy w książce telefonicznej ;)O innych telefonach nie będę się wypowiadał bo na dzien dzisiejszy posiadam tylko ten ;p niech ktos inny sie wypowie :wink:

Dzięki pila19. Ja się odmeldowuję ( jutro do pracy).

Może jak jutro zajrzę to znajdę jeszcze jakieś propozycje.

Pozdrawiam i narqa