Pomozcie wybrac telefon

Szukam jakiegoś spoko telefonu na allegro. Niestety dysponuje niewielką kwotą-400zł :confused:

Jakie powinien mieć funkcje?

-aparat min. 2mpx

-odtwarzacz MP3

-fajnie by było gdyby miał duży wyświetlacz gdyż mam zamiar korzystać z internetu

Jakieś propozycje?

Z góry dzięki!!

Ze swojej strony polecę ci kilka SE: K800i, K530i, K550i, W610i. Wszystkie wymienione spełniają twoje warunki. Od ciebie zależy na której konkretnej rzeczy bardziej ci zależy i dobierzesz pod tym względem.

SE K800i mam go i polecam :slight_smile: http://www.gsmonline.pl/portal/phonetes … sson,K800i

Se k810i może trafisz , ja swojego sprzedałem za 450zł , ale byl w stanie idealnym na gwarancji i kompletny …

Zależy mi na aparacie i “czytelnym” wyświetlaczu :slight_smile:

:slight_smile: i masz kasy na telefon

a co sądzicie o chińskich podróbkach? w tej cenie można mieć dual sim… i PL menu…

Trudno powiedzieć na co trafisz. Osobiście omijam tego typu wynalazki.

dejvit ile masz na wydanie :smiley:

400zł :slight_smile: w pierwszym poście o tym napisałem :stuck_out_tongue:

man_united , przecież pisze 400zł .,nie widzisz ? jak dobrze nie widzisz to może nic nie polecaj… :smiley:

miedzy k800 a k810 wole k800 za aparat 3.2 megapiksela ilepszą jakość dzxwięku na słuchawkach

za tom kase to tylko SE K800i :wink: :wink: :wink:

a NOKIA N73? Czasami można natrafić na używaną za 400zł.

k810i jest nowszy i ładniejszy i ma ulepszony soft :] dzwiek jest taki sam a aparat lepszy ma k810i bo ma nowsze cam drivery

Tylko, że K810i na pewno niedostanie za tą kwotę, no chyba ze używany i to bardzo, albo trafi na jakąś okazję.

Ja mam i polecam w850i spełnia te funkcje i jest naprawdę bajerancki.

no nokie n73 polecam bardziej bo sam używam i działa wyśmienicie zero zacinania się blokowania, duży wyświetlacz ma :smiley:

kurcze… tylko na n73 w mojej granicy cenowej ciężko znaleźć… ale przy odrobinie szczęścia haha… czyli jest lepsza od k800i?

czyli jest lepsza od k800i? dejvit zdecydowanie lepsza praktycznie pod każdym względem :slight_smile:

no to będę szukał n73 :slight_smile: przekonuje mnie ten duży wyświetlacz :wink: a nie wiecie czy można gdzieś znaleźć zdjęcia wykonane tym aparatem?