Pomozcie zgrac strone www na cd-jak?

jak zgrac stworzona strone www na cd? chodze na kurs dla poczatkujacych i zeby zaliczyc nauczycielka kazala mi wyslac stronke na cd,ale jak ja zgrywam,to linki sie nie otwieraja i nie widac zdjec :(a buuuuuuuuuu na kompie wszystko dziala,ale jak zgrywam na mp 3 lub na cd to kicha…bardzo prosze o pomoc,mam malo czasu :frowning:

miałem podobny właśnie z praca maturalna ale w PowerPoincie linki znikały. A nie lepiej będzie jak jej wstawisz na serwer ta stronkę jakiś stronę i podasz jej hasło do niego albo link na stronę???

chyba byloby lepiej ,ale jak najprosciej wstawic stronke na serwer? nie mam o tym pojecia …HELP! !!

instalujesz sobie Total Commander potem na jakiejś stronie z serwerami np yoyo.pl ovh.org albo innych bierzesz serwer potem łączysz się z nim tak jaki pisze tam i przeciągasz pliki na serwer

http://totalcmd.pl/faq/7

Ale zgrywasz wszystko ?, masz może to gdzieś na serwerze ?

Jak robisz tę stronę? Problemem może być używanie ścieżek bezwzględnych, jeżeli robisz w jakimś marnym edytorze WYSIWYG to może tak się zdarzyć. Najlepiej gdybyś pokazał kod strony, wtedy łatwiej byłoby pomóc.

Fuerteventura

foto_hotel_10.jpg

contact corralejo antigua lanzarote pictures

 

The second largest of the canary islands after Tenerife it is the closest to the coast of Morocco in Africa at 97km/ 60 miles, with Lanzarote being the next closest.The name Fuerteventura is said to come from the word Fuerte (meaning strong) and ventura(viento meaning wind)and the winds are strong on Fuerteventura for most of the time.

 

Obraz 4246.jpg

Z tego wynika, że wszystkie (pod)strony i obrazy powinny być w tym samym katalogu co ta strona (ta, której kod pokazałaś). Wtedy nie powinno być problemów. Kod niezbyt piękny, robisz to jakimś edytorem WYSIWYG? Ja bym tego na pewno nie zaliczył :stuck_out_tongue:

robie to w dreamweaver ,a kod nieciekawy,bo ze mnie taki specjalista :wink:

Jeżeli na dysku działa, to wgraj wszystko na płytkę i też będzie latać.

heh

No a twoja nauczycielka nie może skopiować sobie tego z płyty na twardziela?

A co to zmieni :stuck_out_tongue: ?

Otwierasz IE Plik -> zapisz -> kompletna strona i wybierasz lokacje. Następnie wypalasz to na płytkę np. Nero.