POMOŻECIE? mam problem z GTA 4

Tak: mam karte graficzną za 1234zł i cały komputer za 3564zł i mi GTA 4 SIĘ ZACINA POMOŻECIE??? !!

Hmm.

GTA się zacina może dlatego, że pewnie zaplaciles za nie 0,00 złotych…

Udaj się di sklepu i kup oryginał, ale tym razem za 149.90… :slight_smile: :stuck_out_tongue:

Ja mam Orginał !!

A co kogo obchodzą ceny Twojej karty i komputera?Napisz specyfikację komputera,system jaki posiadasz,czy masz najnowsze sterowniki do karty graficznej,czy zainstalowałeś wszystkie patche,które ukazały się po wydaniu gry?A Twój krzyk do niczego potrzebny nie jest.

Mam kartę graficzną: Gainward HD4870X2 2048MB Płytę Główną:Asus P5W64 WS Professional Intel 975X Gra:Orginał. Sterowniki: mam najnowsze sterowniki i wszystkie patche do Gta 4

grzebałeś przy grafice, rozdzielczości itp? Twój system nie jest zawirusowany, albo zaśmiecony?

nie wszystkiego prubowałem

pisze się próbowałem, ale mniejsza o to.

Opisz, czy gra wcale się nie włącza, a może po załadowaniu mapy łapie laga? Czy próbowałeś przeinstalować gre? Może wkradł się jakiś błąd.

przeinstalowywałem gre 2 razy i jak gram i po 30 min się strasznie zacina

za malo ramu

za duza rozdzielczosc w grze

za wysokie detale w grze

FSAA x16Q lub nieco mniejsze ustawione w sterownikach

zasmiecony system

zawalona pamiec RAM

przy takich czynnikach na komputerze nawet za 10k bedzie sie ta gra przycinala

pwiedziałem mam 2gb ramu i ooczyszczałem dyski rozdzielczość jest dobra a detale na minimum

Nie widzicie że ten gość spamuje?

Zobaczcie ile wątków założył w ciągu 1,5h. I o czym. Najpierw pisze że mu po 15 minutach wyskakuje ekran śmierci, potem że po pół godzinie działania wysypuje mu się system, a w międzyczasie że mu się gta4 po pół godzinie gry tnie…

no bo ja mam problemy z systemem! !!

A mi to wygląda na zwykłą prowokację wiecie ? :wink: