Pomyłka w zamówieniu

Z góry bardzo przepraszam za zły dobór kategori, lecz nie było tej która odpowiadała by tej sytuacji. Otóż mam problem, zamawiając w sklepie internetowym Neonet, wybrałem opcje “odbiór za godzinę”, choć wiem że nie odbiorę paczki za godzinie tylko później (np. za 7 godzin). Co w takiej sytuacji się stanie, anulują mi tę zamówienie, czy to raczej oznacza że zamówienie będzie gotowe za godzinę a odbiór jest możliwy “kiedy chcesz”? Chciał bym tylko dodać że zamawiam “z płatnością w sklepie” i w danych transakcji napisane jest “Odbiór w sklepie NEONET za godzinę”. Szukając trochę, nie mam możliwości anulowania tego zamówienia/Rezerwacji w sklepie. Nie mam dostępu do telefonu.

Słyszał o czymś takim jak telefon? Zadzwon jak człowiek… I jak taki trol jak ja mam przejść obojętnie wobec takiego postu, kiedy pewna część społeczeństwa ma tak głupie pytania, że głowa boli…

1 polubienie

właśnie w tym problem, nie mam aktualnie dostępu do telefonu…

1 polubienie

A gdzie wy chcecie po nocach dzwonić?
https://www.neonet.pl/kontakt.html .

Zadzwoń rano, powiedz, że się machnąłeś i zapytaj czy anulują…

1 polubienie

Ja nie rozumiem jednej rzeczy to jak wybiera się opcję Odbiór za godzinę to jest nakaz odbioru za godzinę, a za 7-8 godzin to nie mozna?? Przecież to jest rezerwacja i oni odkładaja towar gdzie czas odbioru jest jakiś oznaczony, ale nie, ze musisz sie zmieścić w 60 minut bo inaczej anulacja. Ja w Media Expert tak robie nie raz i nawet na drugi dzien odbierałem.

Przeczytaj sobie punkt 3
https://www.neonet.pl/odbierz-w-sklepie-za-godzine.html

Bo to nie chodzi o to, że towarz trzeba odebrać w czasie tych 60 minut. Można to odebrać nawet 2 dni później. Tu chodzi jedynie o to, że po wyborze tej opcji sklep musi szybko taki towar przygotować, aby MOŻNA go było odebrać już za godzinę, bo przykładowo komuś się spieszy…

Autorze tematu, zapłaciłeś przez internet za towar czy płatność przy odbiorze?

Nic. Odbiór za godzinę oznacza tylko tyle, że po godzinie od momentu złożenia zamówienia towar będzie gotowy do odbioru wskazanym przez ciebie sklepie.
Żeby anulowali zamówienie musiałbyś nie odbierać go przez kilka dni.