Pomysł na biznes - gra której nie ma!

Witam. Myślałem ostatnio nad dobrym pomysłem na stronę internetową, której jeszcze nigdzie nie ma.

I przyszedł mi do głowy pomysł na grę internetową przez przeglądarkę, której jeszcze nie ma.

Byłaby to gra, w której wcielamy się we właściciela małego klubu nocnego i zaczynamy swoją karierę, tworzymy swoje imperium, zdobywamy coraz więcej klientów, konkurujemy z innymi właścicielami w swoim mieście jak i w całym kraju na ogólnym rankingu klubów, kupujemy wyposażenie, zatrudniamy pracowników i wiele innych rzeczy.

Tylko jest jeden problem: Potrzebuję ekipy, która mi w tym pomoże (wszyscy, którzy się zgodzą pomóc będą współwłaścicielami strony, a kasą z zysków będziemy dzielić się po równo).

Poszukuję:

*grafików

*programistów, którzy umieliby coś takiego stworzyć

*webmasterów

Osoby, które są zainteresowane pisać na PW

A sam co potrafisz robić? Czy już się zatrudniłeś na stanowisku dyrektora i czekasz na odprawę?

Chyba ma tak być jak mówisz, wygląda że jego działka to ‘pomysł’ #-o

Tzn ja wpadłem na pomysł na ta gre. Troszke znam się na tworzeniu stron ale nie jestem taki dobry. I po prostu szukam osób które chciałyby stworzyć coś takiego i zarabiać na tym.

A ja wpadłem na pomysł samochodu bez potrzeby zasilania go paliwem kopalnym zwanym ropą… tylko nie wiem jak go wykonać, kto to zrobi za mnie, podzielę się zyskami… :\ no litości.

Pomysł pomysłem, ale bez własnego zaplecza w postaci wiedzy wzbudzasz tylko śmiech, zwłaszcza że ani ta idea nie jest rewolucyjna ani błyskotliwa. Już mamy dość polityków którzy by tylko rządzić chcieli sami nic nie robiąc.

No to jeśli cię to nie interesuje to po co piszesz w tym temacie? Ja szukam osób, które są tym zainteresowane.

Ale zrozum że nikt za Ciebie tego nie zrobi, piszesz że potrzebujesz pomocy, a Twój wkład z tego co widzę to będzie jakieś 10%

Nie prawda, bo ja wymyśle całą fabułe, styl gry, układ i w ogole bede od tej calej czesci merytorycznej a potrzebuje ludzi od czesci wykonawczej.

A zyski dzielone na każdego po równo.

To chyba dobry układ, no nie?

I znalazłem za**bisty serwer na stronke.

750 GB miejsca, 7500 GB transferu miesięcznego, nielimitowane konta FTP i pocztowe, 1000 baz MySQL, darmowa domena *pl, SSL i wiecej jeszcze!

Żaden nowy pomysł. Może niema takiej gry przeznaczonej do gry w przeglądarce, ale są takie choćby na telefon, na PC też się pewnie coś znajdzie. Poza tym jestem pewien, że nikogo kompetentnego nie znajdziesz, taka osoba po prostu by się nie zgodziła na takie warunki.

@ciko92 - nikt raczej nie poświęci swojego czasu i umiejętności, jeśli nie otrzyma za to zapłaty. A Twój pomysł tego przecież nie gwarantuje. Jeśli jesteś pewny, że Twój pomysł jest taki świetny i będzie dochodowy, to zainwestuj, zatrudnij ludzi za normalne pensje - oni wtedy napiszą dla Ciebie, co zechcesz.

I cały zysk jest wtedy Twój.

www.oferia.pl | www.allegro.pl - wpisz tworzenie stron internetowych i masz mnóstwo którzy oferują zrobienie czegoś takiego, oczywiście za opłatą :lol: