Pomysł na biznes

Witam.Mam pytanie.Chciałbym znaleźć jakiś pomysł na własny biznes ale za bardzo nie mam pomysłu.U nas w mieście jest już wszystkiego pod dostatkiem ale pomimo to może czegoś brakuje o czym nie wiem. :slight_smile: Może ma ktoś jakieś pomysły albo widzi w swoim otoczeniu jakiś biznes który komuś dość fajnie się kręci i ma z tego jakieś pieniążki?

zbieraj puszki , jak ktos by mial pomysl na biznes to by go chyba nie udostepnial .

no chyba się nie zrozumieliśmy.A dlaczego miałby ktoś tego pomysłu nie udostępniać??Chodzi mi już o istniejące biznesiki które przynoszą dochody i ktoś ma w swojej okolicy jakiś.Nie pytam o takie które ktoś opatentował i to jest tylko i wyłącznie jego pomysł.

jeśli chodzi o puszki…to niestety pije Żywca z butelek :wink:

Butelki droższe :stuck_out_tongue:

ale piwo lepiej smakuje :wink:

No ciekawe bardzo :x Przelicz sobie ile Cię wyjdzie jak oddasz butelkę, dostając kaucję.

lukemeng , temat niezbyt na miejscu… Liczyłeś na jakieś odpowiedzi, tzn. sensowne? Chociaż uściślij, w czym jesteś dobry, co Cię kręci itd.

lepiej miedz chyba dalej po 15zł za kg stoi

Ile ma forsy na rozpoczecie tego biznesu, ile ma lat, z jakiej miejscowości, jakie wykształcenie i doświaczenie:) Bo bez tego to można odpwiedzieć np. tak:

Obok mnie jest IKEA - widać, że nie narzekają na brak klientów:)

forsę można wydrapać z europejskich funduszy społecznych. W nowym roku nawet do 40 tys zł z dobrym biznesplanem.

doświadczenie raczej w administracji, trochę budowlanki, parę artykułów do gazet

pasja:polityka, komputery, dziennikarstwo,

wykształcenie wyższe socjologiczne