Pomysł na blachy (nieśmiertelniki)

Witam. W tym dziale pojawiało się wiele róznych, czsami dziwnych lub wręcz śmiesznych tematów. Od zakupu butów po dobiór skarpetek do nich więc zamierzam i ja dorzucić swoje przysłowiowe 5 groszy… Paluje zakup nieśmiertelników (blach) i zastanawiam się co na nich wybić. Jak większość z Was pewnie wie są zawsze dwie blachy. Na jedna mam pomysł, tj. cytat z jendej piosenki. Niestety nie mam pomysłu co do drugiej. Wiadomo, przede wszystkim imie i nazwisko, ale co oprócz tego? Grupy krwi nie znam (może dla niekórych to dziwne ale po prostu nie znam jej choć nie raz mi krew pobierali) w sumie mógłbym (gdybym ją znał) dopisać do “karty życia”, którą noszę wraz z dokumentami w portfelu, no ale nie o tym gadka… Wyznanie? ODPADA! (to kewstia indywidualna czy ktoś w coś wierzy czy NIE…) Adres zamieszkania? Chyba też nie bardzo, ponieważ puki co mieszkam z rodzicami a blacha ma być srebrna i grawerowana także jakbym w najblższej przyłości zmieniał adres to znowu terzba “klepać” kolejną blache. PESEL? Zawsze jest w dowodzie osobistym, który jakby nie było zawsze mam przy sobie (wraz z kartą życia ;)). Ksywa? Też troche nie bardzo pasuje na tym wyrabiać, więc co jeszcze dobić oprócz imienia i nazwiska?

Stały_bywalec ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Wolę klasyczne rozwiązanie, czyli dwa bliźniacze ze standardowymi danymi. Nie umieszczałbym adresu.

Oczywiście wybijane, wypukłym do góry - mogę, się mylić ale chyba US Army teraz takie się stosuje.

Ja mam bliźniacze. Imię, pseudonim, nazwisko, PESEL, grupa krwi, miasto i kraj pochodzenia (krótka nazwa miasta, zmieściła się ;-)). Aczkolwiek wybijane “wypukłym do dołu” (wklęsłe litery).

Możesz wybić narodowość. Grupa krwi w zasadzie jest nieistotna, bo lekarz i tak ma obowiązek ją sprawdzić (w razie wypadku), nie może wierzyć takim zabawkom.

Hm… z cytatów może być:

"Nie śmierć rozdziela ludzi, lecz brak miłości. "

Jak napisałem wcześniej: Na jedna mam pomysł, tj. cytat z jendej piosenki. Niestety nie mam pomysłu co do drugiej.