Pomysł na blachy (nieśmiertelniki)


(Stały_bywalec) #1

Witam. W tym dziale pojawiało się wiele róznych, czsami dziwnych lub wręcz śmiesznych tematów. Od zakupu butów po dobiór skarpetek do nich więc zamierzam i ja dorzucić swoje przysłowiowe 5 groszy... Paluje zakup nieśmiertelników (blach) i zastanawiam się co na nich wybić. Jak większość z Was pewnie wie są zawsze dwie blachy. Na jedna mam pomysł, tj. cytat z jendej piosenki. Niestety nie mam pomysłu co do drugiej. Wiadomo, przede wszystkim imie i nazwisko, ale co oprócz tego? Grupy krwi nie znam (może dla niekórych to dziwne ale po prostu nie znam jej choć nie raz mi krew pobierali) w sumie mógłbym (gdybym ją znał) dopisać do "karty życia", którą noszę wraz z dokumentami w portfelu, no ale nie o tym gadka... Wyznanie? ODPADA! (to kewstia indywidualna czy ktoś w coś wierzy czy NIE...) Adres zamieszkania? Chyba też nie bardzo, ponieważ puki co mieszkam z rodzicami a blacha ma być srebrna i grawerowana także jakbym w najblższej przyłości zmieniał adres to znowu terzba "klepać" kolejną blache. PESEL? Zawsze jest w dowodzie osobistym, który jakby nie było zawsze mam przy sobie (wraz z kartą życia :wink:). Ksywa? Też troche nie bardzo pasuje na tym wyrabiać, więc co jeszcze dobić oprócz imienia i nazwiska?


(Agatonster) #2

Stały_bywalec ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(dark__jedi) #3

Wolę klasyczne rozwiązanie, czyli dwa bliźniacze ze standardowymi danymi. Nie umieszczałbym adresu.

Oczywiście wybijane, wypukłym do góry - mogę, się mylić ale chyba US Army teraz takie się stosuje.


(mktos) #4

Ja mam bliźniacze. Imię, pseudonim, nazwisko, PESEL, grupa krwi, miasto i kraj pochodzenia (krótka nazwa miasta, zmieściła się :wink:). Aczkolwiek wybijane "wypukłym do dołu" (wklęsłe litery).

Możesz wybić narodowość. Grupa krwi w zasadzie jest nieistotna, bo lekarz i tak ma obowiązek ją sprawdzić (w razie wypadku), nie może wierzyć takim zabawkom.


(kijek) #5

Hm... z cytatów może być:

"Nie śmierć rozdziela ludzi, lecz brak miłości. "


(Stały_bywalec) #6

Jak napisałem wcześniej: Na jedna mam pomysł, tj. cytat z jendej piosenki. Niestety nie mam pomysłu co do drugiej.