Pomysł na fabułe filmową

Witam. Chciałbym nakręcić jakiś film do dyspozycji mam stry dom las łąkę ośnieżoną oraz sad i ruinę budynku proszę pomóc mi przy fabule to naprawdę bardzo ważna żecz za wszelkie sugestię dziękuję. Dodam tylko że interesują mnie dramaty filmy psychologiczne za wszelkie sugestioę dziękuję.

Ja bym nakręcił dramat psychologiczny o Wielkim Artyście ma stary dom, sad, łąkę, ruiny i chyba kamerę, ale nie ma za grosz pomysłów.

A czy przypadkiem nie chciałeś ostatnio kręcić horroru?

Też pomysł no cóż w sumie bravo , ja wymyśliłem narazie scenariusz o studencie chcącym zarobić poddaj się badaniom psychologicznym u doktora, badania nie są jednak zwykłe , bowiem bohater dzięki śnie cofa się w czasie do tego samego miejsca kilka dziesiąt lat wcześniej tu nie mam pomysłu co dalej ale z ale w końcu budzi się z koszmaru.

Drugi mój pomysł byłby osadzony w realiach 1 wojny światowej gdyż 2 jest już bardzo oklepana , opowiadało by ono historię człowieka który spędza większość życia bez telewizora radia i tych żeczy przeżywając 1 wojnę światową nieświadomie , wszystkiego dowiaduje się dopiero potem ale to było by zbyt nudne.

Trzecim moim pomysłem byłoby nakręcenie horroru o człowieku który dostał spadek po rodzinie , zamieszkuje dom rodziców ale zaczynają go nękać ciągłe wycia wieczorem historia rozkręca się bohater odnajduje że mieszka na cmentarzu , postanawia wyjechać ale nie potrafi , decyduje się w końcu na zbadanie co takiego czai się w domu ostatecznie dowiaduje się o ponurej przeszłości rodziny , zaczyna wnikać w historię domu i okolicy , wszytsko kończy się na tym że pewnego dnia zasypia ale rano kiedy wstaje wszyskie straszne żeczy znikają , a on sam wyjeżdża

Dodane 06.02.2010 (So) 17:42

też to biorę nadal pod uwagę proszę o pomysły śa mi naprawde potrzebne

Proponuję coś ala Paranormal Avtivity, to taka nieprofesjonalna twórczość, tylko musisz znaleźć koleżankę którą dobrze piszczy i krzyczy. Musi też dobrze udawać lunatyczke i powinna dobrze wyglądać w figach.

No właśnie robię jednak horror ale taki który ciągle jest w napięciu oraz który ciągle pobudza krążenie ale szósty zmysł , coś jak droga bez powrtotu albo coś takiego jak sierociniec ale tu bedzie bardzo dopracowany pod względem mocnych scena na których ludzie będom zasłaniać oczy z przerażenia , wszystko bedzie nieprzewidywalne, ludzie po obejrzeniu tego filmu mają mieć stracha do końca dnia , muza odgrywa najważnniejszą rolę zaraz po efektach , aktorzy będą mówic po angielsku tekst bedzie po polsku przwiduje jakieś 30 - 45 minut trzymajacego w napięciiu i stresie horroru , broń Boże nie będzie to żaden zmierzch ale kolorystyka kamery właśnie tak będzie wyglądała. Jak ktoś będzie chciał obejrzeć to wstawie i pokaże linka dzięki za wszelkie sugestie i oczekuję jakiś pomysłów na sceny.

To może coś o OOBE? Np. byłoby to coś, jak ty byś dokumentował próby wejścia jakiejś osoby w ten stan. Po którejś próbie wreszcie udałoby się przejść tej osobie do OOBE, jednak jej ciało astralne nie wróciłoby do fizycznego, ponieważ do fizycznego wszedłby jakiś zły duch. A dalej rób po prostu masakrę lub co tam wolisz. Jednak zanim się za to zabierzesz spróbuj przejść do OOBE, by zobaczyć jak to jest, dodatkowo przy kręceniu czegoś takiego niezbędny będzie ktoś od efektów specjalnych.