Pomysł na serwis/forum!

Witam. Mam pilną potrzebe stworzenia czegoś… ale dokładnie nie wiem czego :mrgreen: Piszę do was z prośbą, abyście podawali swoje pomysły jaki możnaby stworzyć serwis internetowy lub tematyke dla forum internetowego. Najlepiej jakieś oryginalne pomysły na takie coś, czego nie ma zbyt dużo w polskim Internecie. Wiadomo, że strona z downloadem jak DP czy też forum internetowe dot. hardware z góry odpada, bo w necie jest tego multum. Co wy byście rozkręcili? Czego najczęściej szukacie w necie z mizernym skutkiem? Jakie strony chętnie byście odwiedzali? Co mogłoby by stać się popularne na miarę DP albo chociaż w połowie tak popularne?

Czekam na jakieś pomysły, może ktoś podwinie mi jakiś temat. Ja ogólnie interesuje się komputerami i sportem po części. Pomysłów niestety mam brak :frowning:

Pozdrawiam

Stwórz stone o “limfocytach D” jest to bardzo ciekawy temat …

Albo o protistach (królestwo protysty, protista) tylko dokładnie !!bo mało jest w sieci na ten temat …

Z takim podejściem to lepiej nic nie rób.

Kup sobie książkę “Zrób to sam” , gwarantuje lepszą zabawę niż tworząc coś przed monitorem. :smiley:

Jak nie masz pomysłu to lepiej sobie zagraj w bierki.

Widzę, że sami pomocni ludzie na tym forum. Ciekawe.

A może chciałbyś pomoc w wyborze skarpetek…

Wracając do tematu, możesz stworzyć stronę o piłce nożnej w Azji, mało jest takich stron po polsku (jeśli w ogóle istnieją).

Trudno, aby ktoś był pomocny po takim opisaniu problemu. Stwórz sobie perpetuum mobile :expressionless: