Pomysł na stronę internetową

Mam pomysł nazwe też jesto azure jeśli się nie podoba to przyjmne propozycje innej nazwy chętnie.Stronie chciałbym dawać własne programy i możliwośc oglądania filmiów mocih jak na youtube przez innych użytkownoków.Również chciałbym pisać ciekawostki i o nowych technologiach .Również chicałbym mieć na stronie własnątelewizje internetową.A i możliwośc zakładania własnych kont dawania fotek jaki filmikó.Na jakim serwerze założyć stone najlepiej darmowym.Jak zrobić własną telewizje internetową??Jak stworzyć własny odtwarzacz na stronie??Jak nazwa się niepodoba podaj inną wymyśloną !!

Myślę, że musisz podreperować swój warsztat “redaktorski”.

Na dzień dzisiejszy czeka Ciebie wiiiiiele ciężkiej pracy w szkole.

Pomyśl o tym zupełnie na poważnie.

Życzę powodzenia.

Pozdrawiam.

Szanowny kolego gokoko, nie będę owijał w bawełnę, bo i po co? Po pierwsze, Twoim największym problemem w tej chwili nie jest kwestia związana z założeniem strony, jej nazwą, tematyką i “webmasteringiem” jako takim. Bo jak możesz zająć się tą sprawą, skoro masz problemy z poprawnym pisaniem, interpunkcją, stylem itd. I nie chodzi mi o to, żeby Cię obrazić, a jedynie uświadomić, że jest to jeden z niezbędnych czynników, aby zajmować się takimi właśnie sprawami sprawami, a przede wszystkim wykonywać je dobrze. Weź sobie to do serca i przyłóż się do lekcji języka polskiego w szkole, dopiero potem zajmij się webmasteringiem. A uwierz mi, to jest dobra rada…

Nie znajdzie się darmowego hostingu na filmy, bo nawet płatne mają ograniczenia transferów. Kilkadziesiąt osób obejrzy film i koniec, wyczerpie się roczny limit.

Do tego trzeba dedykowanego serwera i stałego łącza bez limitów transferu.

Dochodzi jeszcze problem praw autorskich na filmy dodawane przez użytkowników.

Prowadzenie takiej strony to także mnóstwo pracy, samemu nie da się rady. Chyba, że teksty będą wstawiane na zasadzie kopiuj - wklej z innych serwisów.

Możliwość stworzenia strony, bloga i udostępniania plików oraz fotografii mają Google i Windows Live. Filmiki można zamieszczać na YouTube (do 10 minut) lub vimeo (brak ograniczeń długości, darmowe konto umożliwia dodawanie jednego filmu na tydzień), a na stronie lub blogu tylko wklejać kawałek kodu umożliwiającego oglądanie - w ramce z prawej strony jest opcja “umieść” oraz “dostosuj”.

Tak się tylko wydaje, że przedsięwzięcia internetowe to tylko kilka kliknięć myszką. Dla przykładu, koszt otworzenia sklepu internetowego w USA w latach dziewięćdziesiątych (kiedy pojawił się Amazon i kolejne) to kilkaset tysięcy dolarów.

Azure to Microsoftowy system w chmurze:

http://www.microsoft.com/windowsazure/

:slight_smile: A co do Ciebie. Ja też kiedyś taki byłem - mając 15 lat chciałem tworzyć własne gry komputerowe, podbijać świat

super projektami internetowymi itp.

Teraz nabrałem trochę wiedzy na ten temat. Tworzę zawodowo strony internetowe i znam realia.

Jeśli sam nie jesteś w stanie napisać kodu i nie masz kilkudziesięciu tysięcy PLN na rozkręcenie

firmy i ewentualne wynajęcie programistów żeby za ciebie zrobili co chcesz - taki projekt nie wypali.

Najpierw: naucz się programowania w HTML (podstawa) następnie coś co jest niezbędne PHP i/lub ASP,

JavaSkrypt - AJAX (dzisiejsze porządne witryny na tym właśnie jadą). Problem z programistami jest taki,

że często nie potrafią tworzyć dobrej grafiki. Do tego trzeba dobrze znać Photoshopa. Jakie rzeczy można

na nim tworzyć np. polecam stronkę www.rzmota.com, http://eszablony.pl/ - nie chodzi mi o same projekty czy

szablony, ale żeby zobaczyć jakie efektowne grafiki ludzie tworzą. Można się od nich uczyć. Tylko żeby

nie było przerostu formy nad treścią. Google jest takie popularne głównie ze względu na funkcjonalność i prostotę.

Jak stowrzyć telewizje intenetową bo na tym mi najbardziej zależy??