Pomysł na stronę www?

Witam,

Chciałbym założyć stronę internetową ale nie mam pojęcia na jaki temat, może wy macie jakieś pomysły na ciekawą stronę www? Proszę o pomoc ![-o<

Wszystkie pomysły już dawno zostały wykorzystane.

Poza tym stronę zakłada się wtedy, gdy się ktoś na danym temacie badzo dobrze zna.

Jak nie masz o czym pisać to nie zabieraj się za pisanie strony WWW.

Ja będę miał pomysł na ciekawą stronę, to sam ją napiszę. Po co miałbym Ci oddawać pomysł za friko.

Lepiej dołącz do istniejącej strony, projektu albo do tych co mają pomysł.

Oczywiście, że wszystkie pomysły jeszcze nie zostały wykorzystane, ale jak powiedział ktoś wyżej, po co dzielić się czymś dochodowym? Bo nie mam tu na myśli kolejnego fansite’a na temat Tibii czy GTA:SA. Dobry pomysł to podstawa, nawet przy robieniu internetowych “klikaczy”.

Załóż stronę na temat-"Dlaczego nie warto zakładać stron www i jak nie powinno się tego robić :smiley: "

Albo bloga ze swoich przeżyć jako kierowca TIRa. 30k wejść w pierwszy dzień gwarantowane…

Napisz o tym w czym się specjalizuj albo swoi hobby

twoja miejscowość jeżeli to miasto ma swoją stronę www?jeżeli nie ty ją załóż/

Moje miasto ma swoją stronę internetową

Załóż sobie własne tzw. “portfolio” Napisz tam o sobie czym sie zajmujesz, możesz dodać sobie dział np “prace”

gdzie będziesz mógł dodawać swoje wykonane strony grafiki itp :slight_smile:

Takie twoję miejsce w sieci :slight_smile:

To założ strone internetową swojego bloku, psa, kota, kanarka, myszy, szczurka, świnki morskiej, swojego pluszowego misia, laleczki czy samochodziku…

Co to ma być? Ktoś ma za Ciebie wymyślać? Przecież to ma być Twoja strona internetowa, jak nie masz pomysłu to sobie w tym czasie, w którym będziesz “łapał pomysł” szlifuj znajomość HTML/CSS, zachacz może o PHP? Wyjdź pograć w piłkę, pobaw się kolejką… jest dużo możliwości…

może stronę o sporcie?

O sporcie ?

A o czym tam pisać . Jest parę dużych portali zajmujących się sportami

No to nie wiem czym sie pasjonujesz

zrób może o czyś czego Zbyt dużo w necie nie ma… coś specjalistycznego co lubisz…

np. biochemia… albo inne dziwne…