Pomysł na wzorek na głowie

tak :wink:

EDIT:

http://www.miejski.pl/slowo-Yep :wink:

Co do tej fotki to no cóż… ja bym proponowała coś innego niż ten krzyż, a jeśli już, to może coś jeszcze byś dorzucił?? Troszkę pusto tam :slight_smile:

w głowie pusto nie mam :smiley: ale do tego boku może coś jeszcze wymyślę :wink: aha i jednak mama zrobi mi ten wzorek :wink: jeszcze dziś, przed wyjazdem :stuck_out_tongue: możliwe że pokażę jak to wygląda naprawdę :wink:

ten krzyż jeszcze ujdzie, ale nie w takiej pozycji

no ale jak go postawie normalnie no to wtedy będzie jeszcze więcej miejsca a to niedobrze :wink: i będę go musiał zmniejszyć :stuck_out_tongue:

ja bym prędzej go tak dał

96502174624719521je2_kopia.jpg

ale chodzi o to żeby był odwrócony :stuck_out_tongue: :twisted:

Ja bym dal ciut większy, albo i mniejszy, ale cos jeszcze dorzucić :wink:

Proponuje zamiast tego logo Firefoksa.

klopas , a mogę wiedzieć dlaczego musi być odwrócony?

Ja ostatnio miałem tego ludzika ala “Gleba” z tyłu głowy. Powiem tak, efekt fajny, rzuca się w oczy. Teraz będę robił powtórkę tego :wink:

szachownice sobie zrób.

no pokaż. nie trzymaj nas w niepewności.

W dniu 19.07.2008 , o godzinie 0:12 został dopisany post przez PawelekCIACHO

a dałbyś jakąś fotkę tego? ja też chciałem sobie dziargnąć glabusia ale troszkę speniałem:/

Eh i co myślicie, że jesteście fajni, bo macie taki wzorek jak Gleba? :slight_smile:

A co do tego krzyża, to pewnie Ci mamusia na to nie pozwoli, bo odwrócony krzyż tylko z jednym się kojarzy.

Pozdro (L)

oTOOLony_steFAN , on się kojarzy z jednym, ale tylko tym co nie do końca znają Pismo Święte. Otóż wszyscy myślą, że chodzi o :twisted: Pytanie czy ten symbol jest dobrze rozpoznawany? Otóż nie do końca. Istniał ktoś taki jaki św. Piotr Apostoł (Szymon Piotr). Został on ukrzyżowany, podobnie jak Pan Jezus. Lecz nie został on ukrzyżowany w tradycyjny sposób, lecz na własne życzenie, do góry nogami, a zatem krzyż został odwrócony. Ale nie został on w ten sposób odwrócony, bo tak chcieli wyznawcy :twisted: , lecz na własne życzenie. A dlaczego? Ponieważ Apostoł Piotr zawsze mówił, że nie jest godzien zginąć jak Jezus Chrystus.

Dokładnie cosik_ktosik ,

Swoją drogą Klopas jak wrócisz to zarzuć foto chciałbym zobaczyć jak wyszło , chociaż nie jestem jakimś zwolennikiem żadnych wzorków na głowie ;p

odkop ale trudno

po powrocie wszystko zarosło :stuck_out_tongue: i tak było krzywo wycięte :stuck_out_tongue: