Pomysł na zarabianie w necie? ;)

(CarpeDi3m) #1

Siema, macie jakieś pomysły? W grę może wchodzić jakiś program nad którym mógłbym trochę posiedzieć, wiecie o co chodzi.. :smiley:

Nie wiem czy to się przyda ale podam specyfikacje kompa i neta :slight_smile:

Gtx 660 oc

i5 3570

download 30/40mbps

upload 2.5 mbps

(ADR1991) #2

Może nad kompilatorem?

(kostek135) #3

Chodzi ci o bycie pracownikiem plantacji bawełny w virtual reality? Jak na przykład to :

http://www.megatypers.com/

(Jaro070) #4

Jakie masz hobby, zainteresowania? Najlepiej znaleźć taki sposób na zarabianie, żeby robić to co się lubi.

(Bar Marta) #5

jezeli chodzi o zarabianie w sieci to polecam copywriting - pisanie wartościowych artykułów, tzw "precli". Jeśli jesteś początkujący w tej materii, to istnije wiele for, gdzie można zacząć "zarabianie przez pisanie". Dużo znajomych sprzedaje przez allegro lub prowadzo własne sklepy interenetowe.

(CarpeDi3m) #6

Ogólnie to tak średnio u mnie z ang. ;/ Hmm zainteresowania ? Prawdę mówiąc to chyba żadne.. Mógłbym robić jakieś reklamy czy coś tego typu.. Pisanie "preclI" zupełnie odpada :slight_smile: Tak szczerze mówiąc pomyślałem o tym, żeby zrobić własny serwer CS 1.6 i zrobić reklamę na youtube.. Pytanie tylko jaki serwer.. Cod Mod Fun Maps 4Fan dużo tego ;p I nie chodzi mi tu i 5 sek reklamę typu

"ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA MÓJ NOWY SERWER!!!" Tylko wszystko fajnie zaprezentować i w ogóle..;] Po prostu szkoda żeby taki komp i net się marnował :slight_smile: