Pomysł

taaaa, nie ma to jak drwić z pomysłów - lepiej se poczytajcie netykietę -> link :twisted:

Wiec na początku zajmujemy sie pisaniem scenariusza :P. No więc mamy 2 bohaterów :smiley: teraz trzeba jeszcze fabuły :slight_smile:

Złączono Posta : 28.10.2005 (Pią) 15:51

Ma ktoś jakieś pomysły?

Fabuła :arrow: zeswatać Jasia z

Małgosią oczywiście mają być poziomy trudności, możliwość save, a jak dobrze pójdzie to powstanie gra swatanie 2 :smiley: polegająca na wychowaniu dzieci Jasia i Małgosi i też zeswatanie ich i tak w kólko, aż konstruktorzy nie pomrą :lol: :smiley:

troche to banalne :-x a reszta co o tym sądzi?

Wiem :smiley: to był żart;]

Ile masz lat?

OT

a co twoje pytanie ma do tematu ? :x

uważasz ,że np. jest za młody na programistę gier ? :stuck_out_tongue:

mało mam lat tylko 15 :confused:

Złączono Posta : 28.10.2005 (Pią) 16:32

Bunio ma racje :stuck_out_tongue:

No własnie widac ze masz koło 14 lat… :twisted:

no i co z tego ? ty ile masz? w moim wieku jest sie bardziej spostrzegawczym i szybciej sie uczy niż będąc juz dorosłym :stuck_out_tongue:

Tu chodzi o to, żę prześpisz się i ten pomysł przestanie Ci sięwydawać fajny :wink: A zastąpi go inny jeszcze “lepszy” :smiley:

Możliwe ale ja się już przespałem i jeszcze mi ten pomysł n ie wyszedł z głowy :stuck_out_tongue:

Bądź cierpliwy 8) :lol: :smiley:

Jedno mnie zastanawia.

Zaczeliśmy już 3 stronę tego tematu a nawet nie wiemy jaki kuba-000 ma pomysł.Jeślij jest on taki dobry to napisz nam go tutaj .

PS.Bohaterów już masz.

No jak nie wiemy kuba chce zrobić jakas gre… :hahaha:

Gierka zapewne ma być 3D na własnym silniku graficznym? :clever: A i należy jeszcze dodać ze kuba w pierwszym poście napisał gierek czyli na jednej sie nie skończy… :stuck_out_tongue:

Widząc wasze nastawienie wole juz skończyć ten pomysł.

Jak trzeba coś zrobić to tylko krytykować umiecie nic innego no cóż tak już jest :?

Aby skocznyc gre, to trzeba naprawde duzo umiec, cierpliwosc tez by sie przydala.

OOOOOOOO WYPRASZAM SOBIE :-x

A kto ci zrobił pięknego bohatera(Ja :smiley: ) a kto ci zrobić śliczną bohaterke (równie śliczny Monczkin :stuck_out_tongue: ).Więc nie tragizuj tak a zabierz się do wykonywania swojego projetku(jeśli go w ogóle masz)

Zniechęciliście mnie :confused:

Jaki ty biedny, wpadłes na taki genialny pomysł a nikt nie chce ci pomagać… :hahaha: Wiesz ile Valve zajeło zrobienie HL2? Zaczeli po wypuszczeniu HL1 czyli około 1998 roku, a o ile dobrze pamietam HL2 wyszedł w 2004 roku! I gra zajmowal sie sztab (nie 15 latków bez zadnej szkoły) profesionalnych grafików 3D i 2D, maperów i programistów, a ty chcesz se od tak zrobić gre nic nie umiejac?

Nawet zapewne nie wiesz jak sie za to zabrać, to nie jest rysowanie w Paint na lekcji Informatyki w Gimnazium.